Aktywne Wpisy

Pangia +95
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
#czarneblachy
źródło: 1000011370
Pobierz
ossprime +48
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000011370
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: temp_file2507787802778735014
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@nostalgiczna_nihilistka: Robiłem zakupy w okolicy więc ruszając na nie widziałem go godzinę wcześniej jak zaczyna, kręciłem się po okolicy a potem jak wracałem to wychodził. Praktycznie byłem cały czas naprzeciwko, więc tak. Przechodziłem przed tym budynkiem godzinę. Magia nieprawdaż? Resztę historii znasz.