Wpis z mikrobloga

@mwitbrot: już #!$%@? mnie to twoje #!$%@?, każda dyskusja o massie sprowadza się do tego, że powinien odejść z f1. Każda dyskusja jest nieobiektywna, bo każda wzmianka o massie sprowadza się do tego, że go po prostu nie lubisz, a nie potrafisz chłodno ocenić faktów, co się działo. Gdyby to Prezes był w Williamsie, a Massa w FI, to pieprzyłbyś, że Massa winny, bo zmienił kierunek, nie umie jeździć i powinien
Każda dyskusja jest nieobiektywna, bo każda wzmianka o massie sprowadza się do tego, że go po prostu nie lubisz, a nie potrafisz chłodno ocenić faktów, co się działo.


@posuck: Oj, oj. Bo ci żyłka pęknie!

Wywożenie zawsze było i tu nie widzę żadnego nagłego manewru! Więc Massa miał okazję by odpuścić, ale on już się mocno wnerwia na to, że ciągle jest od kogoś wolniejszy.

Massa został pokonany o punkt przez
Ogarnij się chłopie, przemyj oczy.


@szumek: Ja tam widzę w 0:02 delikatną zmianę kierunku jazdy Massy w prawo, a dopiero chwilę później Perez dał lekko w lewo.

Gdyby uderzenie było przodem w przód, to byłoby jednoznaczne. A przy uderzeniu przodem Massy w tył Pereza jest dla mnie dowodem jednak nierozsądku Massy - miał wiele miejsca z lewej i nie musiał tak blisko wyprzedzać.
Ja tam widzę w 0:02 delikatną zmianę kierunku jazdy Massy w prawo


@mwitbrot: Może dlatego że tam jest... eee... bo ja wiem... może PRAWY zakręt?

miał wiele miejsca z lewej i nie musiał tak blisko wyprzedzać


@mwitbrot: Tak , powinien jechać przy lewej krawędzi toru, bo Perez debil może nie patrzeć w lusterka

Over and out, widzę ze mam do czynienia z niereformowalnym betonem, szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję. I
@Eau-Rouge: Jakoś mam takie przekonanie graniczące z pewnością, że gdyby na miejscu Massy był np Vettel to wszystko skończyłoby się bezboleśnie. Większość winy ponosi Perez ale skoro Raikkonen za zrujnowanie wyścigu Magnussenowi nie dostał nawet upomnienia to dlaczego Perez ma dostać +5. Mi to szkoda Williamsa, bo kolejny raz gdy dorobili się lepszej fury beznadziejni kierowcy wszystko marnują.
@Eau-Rouge: już w pozycji 5 widać że Massa jedzie na cm chociaż ma sporo miejsca. Ciekawe tylko czy Perez odbił w prawo, bo jak nie to jest niewinny. Tak czy siak Massa bardzo nie rozsądnie zrobił.