Wpis z mikrobloga

Ostatnio mnie telefon #!$%@? na maksa #lgvu XD Aplikacje nie uruchamiają się, kiepskawo chodzi itd. Zastanawiam się wobec tego nad opcją Ustawienia fabryczne - Wymazuje wszystkie dane w telefonie... Nie wiem, czy to coś da, ale może nie zaszkodzi,. pytanie tylko, czy mi np. karty sim nie skasuje alboco. Jak się do tego przygotować, żeby nie stracić zbyt wielu danych? Niby konto google mam podpięte, ale cholera wie, co będzie?

#pytanie #telefony #android #obrazekdlazwiekszeniaatencji #koreanka
Pobierz pogop - Ostatnio mnie telefon #!$%@? na maksa #lgvu XD Aplikacje nie uruchamiają się,...
źródło: comment_AdEivXyuWqSe84wPeGI7Y0DkPmcCy1Ec.jpg
  • 19
@pikob: to karty pamięci nie ma XD ale za to 30 giga wewnętrznej XD co do bekapu, to mam włączone tworzenie kopii zapasowej i chyba wszystko tam jest. Potem wystarczy tylko podpiąć konto google i wszystko wraca?
@KubKa: obserwuj tag #lgvu w końcu mam tu kogoś, kto używa kwadrata ( ͡° ͜ʖ ͡°) robiła mi się kiedyś aktualizacja do #andrioid 4.4, ale w trakcie procesu się nie uruchomił ponownie XD i musiał jechać do serwisu. Wrócił niezaktualizowany XD Pamiętam, że w fabrycznej wersji softu chodził znakomicie więc chyba spróbuję. Co do samego telefonu, to w necie piszą, że to niechciane dziecko LG, o którym
@KubKa: no to mnie załatwiłaś XD Staram się kupować spodnie z ogromnymi kieszeniami, ale coraz częściej myślę nad zakupem męskiej torby na ramię ( ͡ ͜ʖ ͡)
@pogop: Bekap goglowy to jest na dane aplikacji, a nie twoje dane. Pewnie by zostały przy resecie fabrycznym ale tak jak pisałem wcześniej - zrup sobie lepiej kopię, żeby potem nie było, że płacisz alimęty.
@KubKa: na rower biorę mniejszy prywatny fon. Vu jest służbowy. Przyznaję, że czasami też mam problemy z siadaniem XD Przedwczoraj szukałem uchwyt samochodowy do niego - nałaziłem się na mieście, ale w końcu mam

@KubKa: jestem już po resecie i nic nie pomogła, a nawet mam wrażenie, że jest gorzej XD, ale skoro u ciebie też lipa, to może jest to jakaś ogólna awaria. Mi w każdym razie nawet aplikacja wykopu nie chce się uruchomić.