Wpis z mikrobloga

@stasiusoyka: a nie wiem nawet @mroz3 bieganie (zwłaszcza dłuższe, ponad 45 minutowe) zwalnia metabolizm i na dłuższą metę w ogóle nie jest wskazane dla osób, których celem jest budowa mięśnia. HIIT + krótkie sesje aero to najlepsza opcja.

@Khaine lol, a co sobie miałem zarzucić? Wyglądam przeciętnie jak na ten staż, gdybym w stu procentach trzymał michę i stronił od alkoholu, to forma byłaby o wiele lepsza. A
  • Odpowiedz
@lamiesobie:

Wyglądam przeciętnie jak na ten staż


Prychłem. W 7 miechów to ludzie się ledwo zdążają do ciężarów przyzwyczaić. A choćby po nogach widzę, że albo jesteś freakiem, albo jednak coś było.
  • Odpowiedz
@lamiesobie: No albo masz zajebisty gen, albo coś zapodawałeś. Skoro mówisz, że nic, to do budowania masy w kwestii budowania masy masz predyspozycje pro-bodybuildera.

W 7 miesięcy ludzie nie ogarniają dobrze techniki podstawowych liftów xD
  • Odpowiedz
@lamiesobie: Dude, ja robię nogi po odjęciu przerw jakieś 5 lat (fakt, że masy nie widziałem od ponad roku, więc masowo jestem terazj słaby) i nie mam takiej głowy przyśrodkowej uda. Samo uzyskanie takiego kształtu, żeby udo nie wyglądało jak wisząca, bezkształtna z grubsza kupa mięsa to są lata treningów, zajebiście sprzyjające geny albo k--s.
  • Odpowiedz
@Khaine: Nogi faktycznie w miarę szybko zaczęły nabierać kształtów (i to praktycznie od samych siadów), ale cudów to tu nie ma. Masa nigdy nie była moim priorytetem, dlatego nie interesują mnie sterydy. Ani nie znam się na farmakologii, ani nie mam na nią kasy :P
  • Odpowiedz
@lamiesobie: Ja mimo, że jestem niski i mam z tego powodu naturalne predyspozycje do rozwoju nóg potrzebowałem ze dwóch lat zanim mi się nogi ukształtowały jakoś po ludzku.
  • Odpowiedz