Aktywne Wpisy

ShineLow +17

wczoraj zaczęłam szukać nowego partnera, ale jedyne co mam, to takie coś :/
i niby jak dalej prowadzić rozmowę z taką osobą?
#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
i niby jak dalej prowadzić rozmowę z taką osobą?
#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
źródło: image
Pobierz


![Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4e37744e5b56433a983a799ec0b6b5eb68c81bd906ebb439fe1374c12f530ba9,q80.jpg)

Współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oczywiście. Problem jest poważny, bo większośc terapeutów to kobiety. Dodatkowo kształcone od początku studiów przez ludzi zamkniętych w swoich bańkach, są świetnie omówione kwestie psychiatryczne, ale problemy związane z wykluczeniem, lękiem itp to jest obcy świat. Zonie zawsze to mówiłem, to odpowiadała, że przesadzam. Ma już ponad 14 lat praktyki i dopiero to badanie otworzyło jej oczy na inny świat, a jest osobą w związku
Nie wiem ale mówi, że temat jest bardzo obszerny i ciężki do diagnostyki i pomocy. Głównie przez brak systemowego wsparcia, mówi, że my możemy sobie i 200 terapeutów szybko wykształcić tym celu ale co z tego jak nie ma aktywizacji zawodowej, albo prawdziwe szanujących się związków ponieważ mass media mocno wpłyneły na podejście do rodzinyn wierności, wsparcia wzajemnego.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
@mirko_anonim: no ale to ona jest przepraszam jakaś ociemniała czy co xd?
i co przez tyle lat praktyki nigdy nie przyszedł do niej młody mężczyzna z problemami? a jak przyszedł to ona a priori zakładała że na pewno wszystkie jego trudności są jego
dopiero zobaczylem odpowiedź. Tak, moja żona zakłądała, że problemy mężczyzn wynikająz ich podejścia bo ograniczenia kulturowe dotyczą ylko kobiet.
Wiesz ile kłótni ja miałem bo mówiłem, że jak ona ma takie teorie to sie nie nadaje na