@sberatel: Lider Vingegaard prowadził dzisiaj, za nim jechał Pogacar. Czy odwrotna sytuacja bywa z Pogacarem czy zawsze jedzie za kimś? Potrafisz odpowiedzieć?
@PiszeCzasen ale chłopie on jest liderem wyścigu, widziałeś kiedyś wyścig gdzie żółta koszulka prowadzi cały czas peleton? A tak jak Tadek jedzie pierwszy to znaczy, że wszystkim odjeżdża. Ty jakiś autystyczny jesteś?
@PiszeCzasen @sberatel : chyba ogladamy inne TDF? pogaczar ponad 4 minuty przewagi nad 2 vingegardem, a ty mówisz ze mu na kole siedzi i nie prowadzi wyscigu. Pogaczar najbardziej dominujacy zawodnik ktory na tle vingegarda bardzo czesto zrywa sie jako pierwszy i to mowimy o tym TDF i poprzednich. teraz juz z taka przewaga nic nie musi. widze przemyslenia niedzielnego ogladacza TDF i kolarstwa.
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link