Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.

Zastanawiam się czy chcielibyście żebym popisał/ponagrywał trochę artykułów czy czegoś takiego, związanego z prawem karnym? Wiecie, takie obalanie mitów o obronie koniecznej, o stanie wyższej konieczności, o lekarzach i świadkach Jehowy, o aborcji, zabójstwach, zgwałceniach, rozbojach, o czytaniu przepisów, o niepoczytalności, o ściganiu przestępstw popełnionych zagranicą etc. etc.? Miałoby to u Was jakiś odbiór? Coś jak Jędrek czy moja seria artykułów o lotnictwie, jeno w temacie prawa karnego. Pozwalam sobie zawołać też subskrybentów artykułów o lotnictwie, bo czasem piszecie, że ciekawie się wypowiadam czy coś ; d

#banaszekopowiada #prawo #prawokarne
  • 152
  • Odpowiedz
@Banaszek: Z przyjemnością poczytam jak to wygląda z Twojej perspektywy. Ja mam karnistę z wieloletnim doświadczeniem w rodzinie także coś tam na ten temat wiem, ale zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego, szczególnie jeśli masz jakąś wiedzę nt. prawa medycznego :)
  • Odpowiedz
@Banaszek: to raczej takie przemyślenia ogólnointernetowe. Wszystko się teraz zapowiada, ostatnio dostałem prośbę o lajka dla bloga koleżanki, na którym nie było jeszcze żadnego wpisu... Wychodzę z założenia, że jeśli coś jest dobre, to samo się obroni, jeśli kogoś interesuje - to przeczyta i tak. Widzę, że to rzadkość ostatnio ;)

(w latach '90 ktoś ukuł termin 'makdonaldyzację życia' - ciekawe czy istnieje już termin 'fejsbukizacja informacji" :3)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gamxx: Wszystko w porzadku, ale nic z tego nie ma nic wspolnego z moim wpisem. Po prostu sprawdzam rynek, gdyz taka seria nagran to spory naklad czasu i w sumie pieniedzy, jesli chce sie zrobic to porzadnie. Wlasnie ku takiej formie prezentacji tresci sie sklaniam.
  • Odpowiedz