Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.

Zastanawiam się czy chcielibyście żebym popisał/ponagrywał trochę artykułów czy czegoś takiego, związanego z prawem karnym? Wiecie, takie obalanie mitów o obronie koniecznej, o stanie wyższej konieczności, o lekarzach i świadkach Jehowy, o aborcji, zabójstwach, zgwałceniach, rozbojach, o czytaniu przepisów, o niepoczytalności, o ściganiu przestępstw popełnionych zagranicą etc. etc.? Miałoby to u Was jakiś odbiór? Coś jak Jędrek czy moja seria artykułów o lotnictwie, jeno w temacie prawa karnego. Pozwalam sobie zawołać też subskrybentów artykułów o lotnictwie, bo czasem piszecie, że ciekawie się wypowiadam czy coś ; d

#banaszekopowiada #prawo #prawokarne
  • 152
  • Odpowiedz
@Banaszek: Jeśli mogę poprosić, to i tak zawołaj, przynajmniej przy pierwszym odcinku. Dla mnie osobiście jest to dużo lepiej widoczne, niż powiadomienia z tagów, których mam duuużo więcej. Z góry dzięki i czekam z niecierpliwością!
  • Odpowiedz
@Banaszek: super sprawa, tylko nie wiem czy jestes w stanie zadbac zeby glos był czysty, jestem osoba słaboslyszaca i hałas w tle mógłby powodować u mnie większe kłopoty ze zrozumieniem, jak jesteś w stanie to uszanować to byłbym Ci mega wdzięczny:)
  • Odpowiedz
@Mareczeq: Wiesz, sam używam adblocka i nie chcę wyjść na hipokrytę ; d Ponadto nie chcę zarabiać na wykopkach. Jak się okaże, że ktoś z zewnątrz będzie chciał oglądać etc. to może YT sypnie mi stówą ; ). Nie traktuję tego jako biznesu. Za 100 000 odtworzeń i tak jest tylko parę złotych z tego co pamiętam. A osiągnąć 100 000 to nie tak łatwo ; ).
  • Odpowiedz