Wpis z mikrobloga

Pytałem się wczoraj o słowa #krul w których stwierdził że jak dostanie się do EP to i tak będzie kandydował do sejmu. Mówiliście że:

Mówił od początku i to jest uczciwe postawienie sprawy


mówił o tym otwarcie


Kpisz czy żarty sobie stroisz?


CAŁA "DYSKUSJA"

Jednak do tej pory nikt linka z taką wypowiedzią nie dał, a podobno mówił o tym nie raz, chociaż prosiłem chyba z 3x. Ja osobiście nie znalazłem a szukałem. W takim razie jeszcze raz proszę o tą wypowiedź skoro mówiliście że mówił o tym i że było to powszechnie wiadome.

@Stadler: @Velati, @zabetonowana, @szybkiekonto, @Dzieciok, @nt22, @adi2131, @Pehuen, @jigsaw96, @skrytohash, @Szefu, @pitrek136, @Korwinoid, @squall_leonhart, @Jozio0506 @Magik_Antonio:

@cukier_bialy: @Zwanek: @icek_:

#knp #jkm #korwin wołam też kolegów z #4konserwy i #neuropa może wy macie link do tych "powszechnie dostępnych wypowiedzi"? #polityka
  • 70
@squall_leonhart:

Nie czytasz między wierszami albo nie jesteś na tyle inteligentny, żeby zrozumieć.


haha klasyka tematu. Nie jesteście na tyle inteligentni by zrozumieć wybitnej jednostki naszych czasów Janusza Korwina, a w ogole wolny rynek najwazniejszy 'xD'

A linka do wypowiedzi o którą prosi @CreativePL jak nie było tak nie ma.
@CreativePL: Też nie mogę znaleźć takiej wypowiedzi. Jednak dla mnie nie jest żadnym zaskoczeniem, że będzie kandydował potem do sejmu i chyba koledzy ładnie wyjaśnili czemu nie jest to dla nas zaskoczeniem.

Jeśli uważasz, że jak się kandyduje to nie można zapowiadać, że się skończy kadencję przed czasem, to masz takie prawo. Korwin zrobi inaczej, niż Ty uważasz, że jest właściwie i w tym sensie masz prawo go krytykować. Warto też
@CreativePL: janusz zawsze mowil ze celem jest parlament polski, europejski mial byc tylko testem % i ew. zrodlem pieniadzy dla KNP ktorych za wiele nie ma. podobno na ta kampanie poszlo 20-40k zl, a palikot wydal ponad 2 mln