Wpis z mikrobloga

Pytałem się wczoraj o słowa #krul w których stwierdził że jak dostanie się do EP to i tak będzie kandydował do sejmu. Mówiliście że:

Mówił od początku i to jest uczciwe postawienie sprawy


mówił o tym otwarcie


Kpisz czy żarty sobie stroisz?


CAŁA "DYSKUSJA"

Jednak do tej pory nikt linka z taką wypowiedzią nie dał, a podobno mówił o tym nie raz, chociaż prosiłem chyba z 3x. Ja osobiście nie znalazłem a szukałem. W takim razie jeszcze raz proszę o tą wypowiedź skoro mówiliście że mówił o tym i że było to powszechnie wiadome.

@Stadler: @Velati, @zabetonowana, @szybkiekonto, @Dzieciok, @nt22, @adi2131, @Pehuen, @jigsaw96, @skrytohash, @Szefu, @pitrek136, @Korwinoid, @squall_leonhart, @Jozio0506 @Magik_Antonio:

@cukier_bialy: @Zwanek: @icek_:

#knp #jkm #korwin wołam też kolegów z #4konserwy i #neuropa może wy macie link do tych "powszechnie dostępnych wypowiedzi"? #polityka
  • 70
@CreativePL: znaczy to było powszechnie wiadome, czy też może spodziewane, czy w obecne w ogólnej świadomości, że JKM nie celuje w PE, jest to tylko test przed parlamentarnymi, a także okazja do promocji i wzięcia kasy z budżetu UE. Aczkolwiek chyba rzeczywiście nie było to mówione, ale tak jak od Tuska, Kaczyńskiego, innego lidera partii nie oczekiwałbym siedzenia w PE do końca kadencji, tylko grania na własnym podwórku, tak też tego