Wpis z mikrobloga

co ta #lodz to ja.. ilosc nieletniego towaru na miescie #offpiotrkowska powoduje ze strach wyjsc. zgrabne nozki, sterczace piersi, delikatne buzie #onomnomnomnom. nigdy bym sie nie spodziewal ze poza cenami w czyms od #warszawa bedziecie lepsi (no..secesja) A ewentualna konkurencja..he he he..koszule z krotkim rekawem i kieszonka z przodu czyli croptown feszyn & postawie ci piwo z nalewaka, chodz szybko bo hepi ałers ;]

#polskab (hmm.. chociaz wlasciwie taki olsztyn czy bydgoszcz to jaka bedzie literka..)
  • 10
@wysuszony: co kto lubi, w olsztynie nie bylem dawno, ale jakos..nie wiem.zawsze kojarzy mi sie z taka studbaza w stylu ##!$%@? ; pozatym..coz duzo mniej do ogarniecia maja, a nikt, żodyn nie slyszal nic o Olsztynie. Co prawda biorac pod uwage rozmiar to Lodz ma najbardziej #!$%@? w Polsce.miasto po srodku niczego, zapomniane, niedoceniane, nic sie tu nie dzieje, najwyzej mozna dojechac do pracy do Warszawy bo blisko. przyjechalem i..nie jest
@czlapka: tak z perspektywy czlwoieka bywalego (hurrdurr :) ) off to jest poporostu majstersztyk. to sie powinno pokazywac w tivi i propagowac, piotrkowska spoko, manu oczywiscie miodzio, jest co pokazac. tylko ja sie nigdy nie ruszam za srodmiescie. bylem raz na bliskiej gornej, wystraszylem sie i wrocilem. miasto jest ok. z mentalnoscia gorzej. lodz jest tak bardzo czerwona, a mentalnosc tak bardzo robotnicza (ja wiem niemierzalne, ale nie moge sie pozbyc
etat, stan na czerwonym, boj sie policji, kredyt, mieszkanko


@Uwe_Cieplawoda: Przecież to jak jakieś 95% tego kraju niestety

Ja częściej przesiaduje na Pietrynie, dopiero od niedawna przekonuje się do offa, a bo i tam się jednak zmienił klimat w porównaniu do tego jaki był na samym początku :P
@Uwe_Cieplawoda: Warszawa ... i w tym kraju nic lepszego poprostu nie ma? Komon.

Apropos Off. Ja w Warszawie czasami bywałem, ale to już było kilka lat temu, w tym kompleksie Forty Mokotów.

Też jakiś taki postindustrialny klimat, ceglane fortyfikacje, nie do końca pamiętam co jak, bo zawsze byłem tam na bani.

Zmieniło coś się tam - uporządkowali tą miejscówkę, czy w dlaszym ciągu jest taka

trochę surowa?