Wpis z mikrobloga

Noz #!$%@? mac! Jak wielki mam #boldupy to nawet sobie mirki nie wyobrazacie. Skwar jak cholera a w tych #bialystok #mpk 3 okna uchylone. Te male gowniaki co praktycznie powietrza nie daja. Po cholere jest ta klimatyzacja skoro i tak jej nie wlaczaja? :v w srodku tego cholernego solarisa jest 45+. Na dodatek jedzie jakas gimbo matka z bachorem i malego siurka nie moze uspokoic a ten drze klapake na calego i #!$%@? rekoma po scinach. Aff...

#gorzkiezale
  • 10
@jaywalker: zalezy od umowy jakie ma przewoznik, ale kierowcy moga dostawac premie od mniejszego zuzycia paliwa, a robia to poprzez np.wylaczenie klimatyzacji. Poza tym, moge sie mylic, ale po zwroceniu uwagi powinien wlaczyc klimatyzacje. Jak nie, to numer autobusu linia itp. I skarga do przewoznika.
@unstyle: takiego wala ale lap plusiora. I ja i dwojka innych pasazerow poprosilismy kierowce o wlaczenie klimy i ogarniecie bachora. Olal sprawe i powiedzial, ze to nie jego sprawa. Na jego nieszczescie bkm jest cholernie restrykcyjny dla kierowcow i po 2 skargach sa w atanie wyrzucic czlowieka z roboty. Kierowcow w bkmie dostatek. Spisalem numer boczny i numer kierowcy plus numery telefonow i dane dwojki pozostalych pasazerow. Bedziemy skladac skarge na
@stigi:

§ 13. Kierujący pojazdem w trakcie wykonywania czynności służbowych ma obowiązek umieszczać na widocznym miejscu identyfikator z numerem służbowym.

Tego ten pan nie zrobił pomimo próśb dwóch osób

§ 18. Kierujący pojazdem może odmówić przewozu osób:

1) będących w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, narkotyków lub środków psychotropowych i zachowujących się nieodpowiednio;

2) które są uciążliwe lub stanowią zagrożenie dla pozostałych Pasażerów;

Totalnie w dupie mam to czy jest
@jaywalker:

§ 18. Kierujący pojazdem MOŻE odmówić przewozu osób:

1) będących w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, narkotyków lub środków psychotropowych i zachowujących się nieodpowiednio;

2) które są uciążliwe lub stanowią zagrożenie dla pozostałych Pasażerów;

może, nie musi, ani nie ma tez obowiązku odmówić, i teraz pomysl czy kierowca woli stac i dyskutowac z dzieciakiem czy jechac zgodnie z grafikiem ?

z reszta czemu Ty nie zareagowałeś prosząc matkę o uspokojenie
@stigi: Dałem sobie spokój z nawracaniem nastoletnich dupodajek. Nie mam czasu ani sił użerać się z gówniarzerią. Takie są efekty jak dzieci rodzą dzieci. Bachor nie płakał tylko darł pysk. Ba, darł go non stop nawet przed tym jak znalazł się w autobusie bo ruszaliśmy z tego samego przystanku. A czemu darł? Bo mamusia nie chciała dać mu ręki, którą ochoczo macał i ściskał na przystanku. Czy powinien ją wyrzucić? Szczerze