Wpis z mikrobloga

Kto uczył się do późna i po ~3h snu mama współlokatora wpadła o 6:45 zrobić mu porządki w szafie, bo ten ma dużo starych rzeczy i poniszczonych i trzeba coś z tym zrobić, no i jeszcze trzeba poprasować synkowi:


Swoją drogą Andrzej to niezły gość. Ponad 30 lat na karku i jest na 3cim roku studiów. W pokoju rzadko bywa, bo studiuje zaocznie i pracuje, czasami na noc nie wraca. Dziś też go nie było i kto musiał otworzyć drzwi mamie, bo pukała dość intensywnie?


I teraz ani spać się położyć, bo nie mogę zasnąć(ogólnie mam problemy ze snem, a porządki mamy Andrzeja już mnie rozbudziły), ani robić coś konkretnego, bo zaspany jestem jak cholera. Może na rower pójść?

#akademik #problemypierwszegoswiata ? #wspollokator #mama #spac #gorzkiezale
  • 12
@lisu1989: @Sordi: jakoś mi tak głupio było opierniczyć babę, która ma ~60 lat, jeszcze zaspany byłem i do końca nie ogarniałem co się dzieje. Myślałem, że na chwilę tylko przyszła bo coś o jakiś butach mówiła i sobie pójdzie, a tu bite półgodziny to wszystko trwało. W międzyczasie Andrzej przyszedł bo do niego dzwoniła, podobno na spacerze był :D

@pepsik: ciekawy pomysł :)
@orange92: można nawet grzecznie zasugerować, że późno się kładziesz i PROSISZ, żeby uprzejma pani nie przychodziła tak rano, owszem, jest mile widziana w mieszkaniu swojego 30 letniego syna w czasie jego nieobecności, ale po 9 rano, bo o 8 wstajesz i latasz nago po mieszkaniu, na pewno zrozumie