Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam propozycję. Zróbmy nasz Wykopowy sondaż wyborczy. Tylko taki, gdzie nie można głosować wielokrotnie. Oto adres:

http://mirkorandom.x25.pl/glosowanie/

Dzięki zrobieniu tego na WykopApi nie można głosować kilkakrotnie. Do tego będziemy mogli bardzo łatwo odfiltrować zielone konta o niskiej aktywności. Raportów będzie z tego można robić multum.

Przy okazji proszę @maciejkiner aby dla aplikacji o ID hclwHP5QMT zrobił limit żądań dla IP a nie dla aplikacji bo nam się to wykrzaczy ;).

To jest beta. Chciałbym wychwycić błędy i dać na główną aby zwiększyć zasięg. Proszę o wyrozumiałość jak coś się wykrzaczy.

Pomożecie ;) ?

#programowanie #polityka #jkm #glosowanie #kaczynski #tusk #palikot #eurowybory2014 #europa #lewactwo #lewica #prawica #neuropa
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adrian77: jeśli jest na nich aktywny to nic nie zrobimy, ale możemy filtrować i brać wyniki tylko gdy np. ktoś napisał 100 komentarzy ;). albo wykopał 200 znalezisk.
  • Odpowiedz
@mazaq1:

zrobił limit żądań dla IP a nie dla aplikacji


to chyba jest aplikacja serwerowa, więc przedstawia się IP serwera - zmiana sposobu nic tu nie da

i zamiast kopiowania klucza mogłeś użyć WykopConnect :<
  • Odpowiedz
@maciejkiner: no tak, dowaliłem z tym IP ;). Najwyżej jak się przepełni to będe prosił o podniesienie limitu ;)

WykopConnect to rzeczywiście dobry pomysł, choć nie bawiłem się tym jeszcze.. spróbuję to zaimplementować. Dzięki!
  • Odpowiedz
@mazaq1: dlaczego? wykluczasz pewną część osób, które mogłyby się dołączyć do statystyk. Niemiarodajnie będzie brzmiało 90% poparcie dla KNP, gdy tak naprawdę to 10% głosów, bo 90% nie pójdzie na wybory
  • Odpowiedz
@MacDada: Bo za każdym razem oddajesz głos (w tym przypadku) na Korwina odświeżając stronę. Ogólna liczba głosów się powiększa, ale będzie policzony każdemu tylko ostatnio oddany głos
  • Odpowiedz