Wpis z mikrobloga

co to się mirasy i miraski odpier*ala to już ludzkie pojęcie przechodzi.

Połowa wpisów na mikro to tylko #krul #krulkorwin #korwin #korwinnadzis #korwinkrul #jkm #4konserwy

Na prawdę nie macie ciekawszych zajęć niż pisać Patrz, Korwin zmasakruje lewaka. Korwin Krul hur dur!

a co on takiego wielkiego zrobił? Pieprzy trzy po trzy w telewizji, udziela wywiadów gdzie krzyczy "wolny rynek lekarstwem na wszystko" Jego statuty to jakaś kpina.

posłem był ledwie 2 lata, startował w wyborach prezydenckich gdzie nawet Krzysiu Kononowicz zdobył więcej głosów, teraz europarlament, za chwilę znów sejm.

Wiecie co?



start

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paypalowiec: Wiem co mówią teraz. Nie sądzę aby zrobili wszystko, szczególnie, że raczej w ogóle w rządzie nie będą, jeśli już to jako mniejszy koalicjant, wiadomo. Wierzę jednak z grubsza w szczerość intencji tych polityków kanapy których kojarzę. No co do JKMa mam wątpliwości, ale to osobna kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paypalowiec: nie atakuję Cie. Chce poznać Twoje poglądy. Co chciałbyś, aby zostało zrealizowane. No i wspominasz, że szanujesz kilku posłów z obecnej kadencji. Wstydzisz się powiedzieć których?
  • Odpowiedz
@h3lloya: nie wstydzę się. m.in Pan Gowin za szczerość.

Co bym chciał by było zrealizowane? Zmniejszenie sejmu do 200 osób, kandydat na posła powinien mieć studia wyższe najlepiej z minimum doktoratem, a przede wszystkim coś co jest do zrealizowania, czyli likwidacja zusu. w innych krajach masz pieniądze odkładane na prywatne rachunki i nikt z tego powodu nie płacze.
  • Odpowiedz