Wpis z mikrobloga

co to się mirasy i miraski odpier*ala to już ludzkie pojęcie przechodzi.

Połowa wpisów na mikro to tylko #krul #krulkorwin #korwin #korwinnadzis #korwinkrul #jkm #4konserwy

Na prawdę nie macie ciekawszych zajęć niż pisać Patrz, Korwin zmasakruje lewaka. Korwin Krul hur dur!

a co on takiego wielkiego zrobił? Pieprzy trzy po trzy w telewizji, udziela wywiadów gdzie krzyczy "wolny rynek lekarstwem na wszystko" Jego statuty to jakaś kpina.

posłem był ledwie 2 lata, startował w wyborach prezydenckich gdzie nawet Krzysiu Kononowicz zdobył więcej głosów, teraz europarlament, za chwilę znów sejm.

Wiecie co?



start

  • 35
@nt22: raczej na każdego zagłosuje. przynajmniej frekwencja skoczy.

Niestety jakby powiedziała to Bieńkowska " sorry taki mamy klimat" tak można sparafrazować nasz sejm " Sorry, takich mamy posłów"

Niestety moim zdaniem w sejmie jest zaledwie kilku posłów do których mam szacunek i darzę ich zaufaniem, ale na pewno nie jest to JKM.
@paypalowiec: Ja wiem, że emerytury nie dostanę. KNP przynajmniej mówi, że problem istnieje i jakoś chcą go rozwiązać. Lepiej robić cokolwiek niż udawać, że problemu nie ma, bawić się w kreatywną księgowość i liczyć na to, że system nie pierdyknie za naszej kadencji.
@h3lloya: był, debata o zusie trwa od 91 roku, pokaż mi wypowiedź krula gdzie chociaż odrobinę chciałby ratować zus.

Nie uważasz że 23 lata to dużo?

Poza tym miał swoich posłów w sejmie.

@LuksusV: czy poza gadaniem coś robi odnośnie zusu?