maniek74 maniek74 25.02.2025, 20:37:31 via iOS 8 + @Floryda bo to mem z czasów covidowej pompy, zanim jeszcze wjechało AI na pełnej, wtedy AMD trzymało poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
woskrosenie woskrosenie 26.02.2025, 08:38:12 via Wykop 0 + @vajroos: czyli to w koncu dzis intel spadnie ponizej 19usd gdzie wystraszy tych co od roku akumuluja i bedzie mozna odkupic po taniosci?
źródło: temp_file7342820516990774745
Pobierz