Aktywne Wpisy

iksboks +5
Jakby nie ogarniam tych tekstów o słabej optymalizacji. Co to znaczy? Jakby ktoś miał RTX5060 czy 5070 i pisałby, że mu gra laguje, to rozumiałbym, że gra ma słabą optymalizację, ale jak widzę wpisy ludzi, którzy grają na kartach sprzed 4-5 generacji wstecz i piszą coś o złej optymalizacji, to zastanawiam się czego Wy oczekujecie od swoich komputerów. Gra jest na UE5 i jest jedną z najładniej wyglądających gier na tym silniku,

wybryk_natury +59
Śpię w nocy, śpię też popołudniu po pracy i tak mi mija dzień





Jestem na granicy przemeczenia, yebany nowy rok.
Boze narodzenie - dowiedzialem sie ze ojciec 63 lata stracił robo
Po swietach pojechalismy z zona na tydzien do egiptu, 4 dni spedzilem z grypa
Infekcja gardla utrzymywala sie przez 3 tygodnie
Choruje na SM, nowe zmiany w mozgu, trzeba zmienic lek
W robo typiara p-------a mnie do managera za problemy komunikacyjne i dali miesiac na poprawę, ocenia ta typiara takze szukam miękkiego lądowania
Jak skonczyla sie infekcja to wybralem sie na moj ukochany rower. Gość mnie walnął samochodem i teraz bujam sie z ubezpieczalnia bo rower r-------y
Wczoraj nowy lek na SM - 3 godziny dreszczy, gorączka, bujalem sie do 2 zanim usnalem
Nie mam sily a to dopiero styczeń minął #zalesie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
Komentarz usunięty przez autora
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta