Wpis z mikrobloga

@Logan00: Wiem, że nie byłoby to łatwe. Dlatego byłem pod wrażeniem, gdy @Even: to wytłumaczył. Nie wiedziałem, że w międzyczasie zmieniły się reguły gry (głównie dlatego, że za bardzo na to nie zwracałem uwagi, bo można było to podejrzewać choćby po tym, że nie wszyscy dostali adresy w tym samym momencie (a jakby ten łańcuch zadziałał, to tak właśnie powinno być)).
  • Odpowiedz
@kolnay1: Jak bedzie kolejna edycja to tak jak kicioch mówiła: najpierw ci co chcą robią uniwersalne listy + jakaś 'czekolada' (jakim mały upominek) i dopiero wtedy mozna się zapisać
  • Odpowiedz
@evenstar: Pozwolę sobie zabrać głos. System z wgraniem zdjęcia i dopiero losowanie jest zły bo

a. można zrobić zdjęcie czegokolwiek :]

b. wysyłanie losowych rzeczy do losowych
  • Odpowiedz
@footix: @drugi pomysł: żebyś się nie zdziwił, bordowi tak samo nawalają - dwie edycje temu choleryk (bordo aż w oczy pali, widzę że jest w pierwszej trzydziestce) olał mnie ciepłym moczem
  • Odpowiedz
@footix: Nie jest taki zły z powodu karteczki z nickiem. Jeśli zamiast prezentu przychodzi ziemniak to taka osoba dostaje bana, wkraczają wolontariusze i jest dobrze.

B: o poleconym była mowa w regulaminie, m.in. że może to być problematyczne przy wysyłce za granicę.
  • Odpowiedz
@footix: nie moze byc nakazu wysylania poleconym bo wiekszosc nie podaje imienia i nazwiska a jak ktos mieszka na stancji (czyli nie miejsce zamieszkania z dowodu) to nie odbierze ani na nazwisko ani na adres, dodatkowo sa problemy z wysylka za granice jesli chodzi o polecony
  • Odpowiedz
Ogólnie jest juz postanowione ze ta akcja bedzie na zasadzie wrzucasz zdjecie i dopiero wtedy losowanie.

Mam pomysl na ta akcje taki zeby nie bylo problemem pisanie do obcej osoby wiec powinno byc ok, wszystko bedzie przedstawione po zakonczenii tej edycji. Musimy wyprobowac tez ten sposob - kto nie bedzie chcial to nie wezmie udzialu :) ale po skonczonej 5 edyji bedziecie mogli wybrac ktory typ edycji sie wam najbardziej podobal :)
  • Odpowiedz
@kicioch: No ok. Chociaż z tym mieszkaniem na stancji bez przesady, można odebrać jeżeli zgadza się imię i nazwisko, tylko wtedy spisywany jest numer dowodu osobistego.
  • Odpowiedz
@easnadh: tak mialo byc w tej edycji ale niestety za malo czasu mielismy. Przypadki o zmianie adresata takie rzadkie nie są - ok 50 osobom by sie zmienił
  • Odpowiedz
@kicioch: Jeszcze taka jedna techniczna sprawa na przyszłe edycje: nie dałoby się wprowadzić pola z informacjami o tym wykopowiczu na stronę wykopoczty? Jest trochę martwych dusz, a gdyby pole było obowiązkowe to zawsze jakaś pomoc dla wysyłających. Poza tym, niektórzy piszą na mikro, niektórzy umieszczają w profilu, niektórzy w komentarzu pod nową edycją wykopoczty i taki mały bałagan się robi, a tak trafi to tylko do tego wykopowicza (nawet jeśli
  • Odpowiedz
@kicioch: Podałem adres na stronie - komu - nie wiem. Noisiemu na PW nie podałem bo i po co? Ja działam zgodnie z zasadami wykopoczty które niektórzy olali sikiem prostym niezależnie od przyczyn (często mocno ściemnionych).
  • Odpowiedz