Wpis z mikrobloga

@PanBulka: Przyszedł dzisiaj mejl o 1:30 o adres. 7 godzin temu. Z tego co wiem, "pisze" do mnie @noxim, który mnie dodał zaraz po losowaniu, a kilka godzin temu poprosił jeszcze raz na PW o adres. Cała zabawa #!$%@?, nie dość, że wiem kto do mnie pisze i co wyśle, to jeszcze zrobi to po czasie.
@Logan00: We własnym wpisie piszesz

Otrzymali (otrzymają w na dniach) paczki a nie wysłali sami:


Skąd wiadomo, że nie wysłali paczki? Przez to, że nie wrzucili zdjęcia weryfikacyjnego? W takim razie nie powinni mieć możliwości podania adresu, więc nie powinni dostać paczki. Więc albo czytacie w myślach, albo to naprawdę nie działało tak, że adres podawało się dopiero po wrzuceniu zdjęcia swojej paczki.
@kolnay1: Robisz paczkę dla mnie. Zrobiłeś, robisz jej zdjęcie, ja dostaję wiadomość na maila, że ma podać adres i podaję Ci. A ja sobie mogę olać tego, do kogo robię paczkę. Nie wrzucam zdjęcia, nie dostaję jego adresu. Trudno. Dopóki nie wrzucisz zdjęcia nie dostaniesz adresu.
@kolnay1: Cooooo?!

Jak to skąd nie wiadomo? Nie wrzucili zdjęcia do weryfikacji to jak mieli bez adresu wysłać paczkę? - pomyśl...

W takim razie nie powinni mieć możliwości podania adresu, więc nie powinni dostać paczki


To kompletnie bez sensu co piszesz...

W takim razie byśmy czekali w nieskończoność, aż jeden zrobi paczkę i drugi...

albo to naprawdę nie działało tak, że adres podawało się dopiero po wrzuceniu zdjęcia swojej paczki.


adres