Wpis z mikrobloga

@PanBulka: Przyszedł dzisiaj mejl o 1:30 o adres. 7 godzin temu. Z tego co wiem, "pisze" do mnie @noxim, który mnie dodał zaraz po losowaniu, a kilka godzin temu poprosił jeszcze raz na PW o adres. Cała zabawa s---------a, nie dość, że wiem kto do mnie pisze i co wyśle, to jeszcze zrobi to po czasie.
  • Odpowiedz
@evenstar: dodał bym taki wymóg dla nowych albo dla tych co nie startował przynajmniej 2 razy w wykoppoczcie i zaufaj tym co od 2 edycji wywiady wali się bez problemu.
  • Odpowiedz
@Logan00: We własnym wpisie piszesz

Otrzymali (otrzymają w na dniach) paczki a nie wysłali sami:


Skąd wiadomo, że nie wysłali paczki? Przez to, że nie wrzucili zdjęcia weryfikacyjnego? W takim razie nie powinni mieć możliwości podania adresu, więc nie powinni dostać paczki. Więc albo czytacie w myślach, albo to naprawdę nie działało tak, że adres podawało się dopiero po wrzuceniu zdjęcia swojej paczki.
  • Odpowiedz
@kolnay1: Robisz paczkę dla mnie. Zrobiłeś, robisz jej zdjęcie, ja dostaję wiadomość na maila, że ma podać adres i podaję Ci. A ja sobie mogę olać tego, do kogo robię paczkę. Nie wrzucam zdjęcia, nie dostaję jego adresu. Trudno. Dopóki nie wrzucisz zdjęcia nie dostaniesz adresu.
  • Odpowiedz
@kolnay1: Cooooo?!

Jak to skąd nie wiadomo? Nie wrzucili zdjęcia do weryfikacji to jak mieli bez adresu wysłać paczkę? - pomyśl...

W takim razie nie powinni mieć możliwości podania adresu, więc nie powinni dostać
  • Odpowiedz
@Logan00: widzę że @kolnay1 chodzi o coś innego - że podajesz SWÓJ adres dopiero po tym, jak wgrasz zdjęcie paczki, którą sam przygotowałeś komuś innemu. To całkiem zmyślne, ale chyba trudne do ogarnięcia
  • Odpowiedz