@NicolasLatifi: te gadanie o grubej kasie to jest wręcz komiczne xDD Po pierwsze, już nie zarabia, a po drugie już nie zarobi bo konon broken i trzeba wymyślić, jak się wymiksować xD... Już nie wspomnę o "etyczność" zarabiania tej grubej kasy xD . .
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
Po pierwsze, już nie zarabia, a po drugie już nie zarobi bo konon broken i trzeba wymyślić, jak się wymiksować xD... Już nie wspomnę o "etyczność" zarabiania tej grubej kasy xD
.
.