Wpis z mikrobloga

No nie mogie, dziewczyna na fejsie wrzuca zdjęcie laski 'przy kości' i takiego totalnego szkieletora z podpisem że faceci lubią takie kształty (sama jest mocno przy kości, w sumie to troche z niej grubas, napewno grubsza od tej na zdjęciu). To napisałem, że panna ze zdjęcia jest gruba. Oczywiście był protest że co ja gadam. Za chwile dołączyła się kolejna grubaska, odrazu z grubej rury mi jedzie wyzywając mnie od najgorszych, że kto wybrzydza ten nie rucha, że ona nie narzeka na powodzenie a ja to chyba nigdy nie ruchałem itd. itp. Ja zaczynam się tam przekomarzać z nią ale staram sie utrzymać poziom i nie obrażać jak gimbus drugiego gimbusa. W końcu do dyskusji dołącza się OBROŃCA GRUBASÓW (typ na karku ~30lat), chłopak tej która wrzuciła fotke. I teraz sie dopiero zaczeła inba xD. Gość zaczyna mnie wyzywać jak typowy gimb m.in wyzywając mnie od 'cweli na rope' i że 'wyrucha mnie bagnetem'. Ja sie łape za głowe z kim ja sie w dyskusje wdaje : DDD w końcu napisałem 'wieczna beka z grubasów a lamusy d--a cicho'. Typ sie odgraża że mnie d-----e, co to mi on nie zrobi jak mnie dorwie. W końcu dziewczyna mnie w------a ze znajomych i po dyskusji :( Aż sie musiałem tutaj tym z wami podzielić #bekazgrubasow #coolstory #gimbuscontent #j--------e #coztapolska
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach