Wpis z mikrobloga

Hej Hej tu #nba ! Dzisiaj zapowiada się kolejna fajna noc. super by było, jakby w obu seriach było 7 meczów :) Najlepsze playoffy od lat
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podoba mi się też gra DeRozana. Czasami oddaje zbyt trudne rzuty, ale trzeba przyznać, że często mu takie wpadają. Strasznie mi przypomina młodego Kobe'go - tego z czasów threepeatu Lakers
  • Odpowiedz
Dobra właśnie wyczytałem że Randolph jest zawieszony na game 7 a Conley uraz. Mamy więc OKC w kolejnej rundzie. Pewniak do obstawienia.
  • Odpowiedz
@spajderman: No i to boli że jednak Pierce przeszedł do Nets. Teraz już ze świecą szukać w NBA zawodników którzy są gotowi całą karierę przesiedzieć w jednym klubie. Biznes zrobił swoje z NBA niestety.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Nie dostanie, z czysto politycznych względów co najwyżej dowalą mu jakąś karę pieniężną. Zawieszenie Goerge'a na 7 mecz wywołałoby sporo zamiesznia.
  • Odpowiedz
#!$%@? ile razy można słuchać o tej kontuzji Livingstona. Za każdym razem w każdym meczu jak wchodzi o tym wspominają.
  • Odpowiedz
@spajderman: Ja i tak bardzo doceniam oryginalnych amerykańskich komentatorów. Jakoś nie potrafię ścierpieć Michałowicza kiedy leci coś na żywo na eNce.
  • Odpowiedz
@MuzG: haha Michałowicz :D ten gość to jest porażka, ale jeszcze gorsza jest pani Dydek :D i jej teksty w stylu: u Pacers yyy widać yyy różnicę między atakiem pozycyjnym a yyyy atakiem yy transmisyjnym XD
  • Odpowiedz
@spajderman: Dokładnie. Dlatego nawet te powtarzające się komentarze o kontuzji Livingstona można jeszcze przeżyć (w sumie zawsze mecz może oglądać jakiś niedzielny amerykański kibic), a nasi nawet nie potrafią przytoczyć jakichś ciekawostek z życia zawodników, kiedy jest nudniejsza partia spotkania.
  • Odpowiedz