Wpis z mikrobloga

Hej Hej tu #nba ! Dzisiaj zapowiada się kolejna fajna noc. super by było, jakby w obu seriach było 7 meczów :) Najlepsze playoffy od lat
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No ładnie a w Brooklynie już prawie 20 punktów przewagi. Ciekawe czy leciwi Nets dociągną z tym prowadzeniem do końca.
  • Odpowiedz
@choleryk: no ale kurcze to najlepsze playoffy od lat, oni oprócz Wizardsów pokazali tylko jeden mecz - Clippers vs Warriors i tyle. to już trochę przesada, ja rozumiem, że w Waszyngtonie gra jedyny Polak w NBA, ale to nie jest reprezentacja Polski, czasami można puścić jakiś inny mecz
  • Odpowiedz
@spajderman: W Polsce NBA to niestety zapomniany przez (prawie) wszystkich sport. Na co dzień mam jednego znajomego który śledzi wydarzenia w lidze na bieżąco, a tak to kompletnie z nikim innym nie mogę pogadać sensownie o koszu.

@choleryk: Też jestem zdania że Nets zmarnują przewagę, zresztą już topnieje.
  • Odpowiedz
@spajderman: A wizards to dla mnie niemal jak kadra, od kiedy mój kumpel w kadrze nie gra :) ięc ja jakby nie mam nic przeciwko, żeby ich pokazywali, tym bardziej, że grają miłą dla oka koszykówkę.
  • Odpowiedz
Nets ostatnio też przegrywali 20 punktami i wyszli jakoś tego, prawie udało im się wyrwać zwycięstwo, więc może jeszcze nie jest po meczu :P
  • Odpowiedz