Wpis z mikrobloga

Hej Hej tu #nba ! Dzisiaj zapowiada się kolejna fajna noc. super by było, jakby w obu seriach było 7 meczów :) Najlepsze playoffy od lat
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MuzG: Znowu szybszy! No ciężko będzie Spursom teraz, naprawdę ciężko / taktycznie pięknie rozegrali, z Dirkiem na ławce

te trójki wcześniej też świetnie rozprowadzali

heh, jak pisałeś, ellis doszedł do wniosku, że piłka jest jego
  • Odpowiedz
@choleryk: Ale tak jak napisałem, Monta gra teraz hero ball. Lepiej żeby go Rick teraz podczas przerwy przytemperował, bo może #!$%@?ć Mavs końcówkę.
  • Odpowiedz
@choleryk: Carter ma na tyle doświadczenia że wie jak zdobyć punkty (wymuszając właśnie faul). Ellis ma jeszcze za gorącą głowę, przez co może zepsuć tę końcówkę. Ale jak widać sztab w Mavs go ładnie ustawił, bo już mniej dotyka teraz piłkę.
  • Odpowiedz
No nieźle to wygląda na to że będziemy mieli przynajmniej pięć razy game 7 w samej pierwszej rundzie. Te playoff''y to jest coś niesamowitego :)
  • Odpowiedz
@choleryk: O ja #!$%@?, co za końcówka. Tak jak pisałem Ellis to tykająca bomba, Mavs mają szczęście że jednak im się upiełko. Za wcześnie pochwaliłem Ellisa za idealne wpasowanie się w drużynę, dzisiaj miał przebłyski "geniuszu" z czasów Bucks.
  • Odpowiedz
@MuzG: uuuu, no niedpowiedzialny gość, lekkoduch jakiś, albo niezbyt inteligentny :) na szczęście dla niego spurs nie trafili, boby go tam zaszlachtowali chyba w tym dallas :) Ale też brawa dla spurs za tę końcówkę, bo niemal wyszli z wielkiej dupy.
  • Odpowiedz
@choleryk: No niestety Ellis nie jest znany z prezentowania wysokiego koszykarskiego IQ. Gościu jest fenomenalnym zawodnikiem ofensywnie, ale jak sobie wkręci film, że jest nie do zatrzymania, to zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Tak czy inaczej, zajebiście ciekawe playoffy :)
  • Odpowiedz
@MuzG: No play offy zwyczajnie niesamowite, zaczęło sie hou - por , no jak będzie według mojego na opak typowania, to houston dziś oberwie / a chciałbym bardzo, żeby wygrali
  • Odpowiedz
@choleryk: Ja w zasadzie nie mam faworyta w tej parze. Obydwie drużyny są całkiem ciekawe, w obydwóch drużynach są zawodnicy których lubię i których kariery uważnie śledzę. Niestety nie da się zrobić tak żeby oba zespoły awansowały. Jednak tak jak było wczoraj, tak i dzisiaj odpuszczę sobie już ten mecz. Gdyby zaczął się on chociaż półtorej godziny wcześniej, to 3 i 4 kwartę mógłbym obejrzeć.
  • Odpowiedz
@choleryk: Mam nadzieję że jutro mi nic nie wypadnie i też zarwę nockę, bo dla trzech decydujących spotkań warto. Ale kto wie gdzie w weekend poniosą nogi :P Dzięki też za towarzystwo i do zobaczenia, cześć :)
  • Odpowiedz