Wpis z mikrobloga

@GodComplex Jeżeli nie będziesz jadł tylko tuńczyka, to prędzej będziesz przejedzony niż coś Ci się stanie. Pamiętaj, że jesteśmy w Unii, i mimo wszystkich wad, to jakieś tam normy na żarcie mamy. Po kilku puszkach nie będziesz świecić.Jeżeli lubisz ryby to ja polecę makrelę wędzoną.

Około 30 pln za kilogram, w dyskontach do kupienia na sztuki około 8-15 pln za rybe gotową do spożycia. Dobra na kanapki i po prostu na
  • Odpowiedz
@GodComplex: kiedyś przez kwartał na nim jechałem, waga poszła o 12 kilo w dół ale od tego czasu jak go czuję to aż mnie szarpie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i chyba metale ciężkie ale nie weryfikowałem
  • Odpowiedz
faktycznie moze drogo wychodzic jak ktos chce zjesc duzo. Taka pucha 5 ziko


@GodComplex: czyli 40 złotych za kilo mięsa. To nie jest jakoś bardzo dużo.

ja polecę makrelę
  • Odpowiedz