Wpis z mikrobloga

Potrzebuje zlecić przelew z PKO BP do Alior Banku, przeczytałem, że za pomocą #bluecash pieniądze w Alior byłyby jeszcze dziś, za chwilę. Tylko wyczytałem różne opinie; jeden dostaje kasę od razu, inny czeka po kilka godzin czy nawet dni i trochę noga mi lata. Czy ktoś w ostatnich dniach miał do czynienia z BlueCash i jak wyglądało to w praktyce?

#bank #banki #pkobp #alior #aliorbank
  • 7
@parachutes: sprawdzałem, przelew byłby jutro o 7 gdybym zlecił go dziś do 16. Chciałbym żeby kasa była dziś ale jak zlecę przelew przez ten BlueCash i się okaże, że i tak kasa będzie jutro albo jeszcze później to byłoby to bez sensu:(
@Fajka: troche za duzo roboty. 5zl prowizji zaplacic moge o ile mialbym pewnosc, ze pieniadze rzeczywiscie dzis beda u odbiorcy. Jezeli mialy by byc np. jutro to po co to mi skoro tyle samo idzie przelew tradycyjny a i 5zl w kieszeni (prawie 2 piwa) :)
@taknie: Najszybciej to po prostu idź do oddziału Alior Banku (poszukaj placówek Alior Express w swojej okolicy) i zrób wpłatę w oddziale. Wiele oddziałów czynnych np. w niedzielę do 20:00. Kasa będzie od razu na koncie odbiorcy. Tylko musisz mieć gotówkę, ale to chyba nie problem jak masz kasę na koncie (bankomat).