Wpis z mikrobloga

A ja powiem że mi jest przykro jak patrzę na ten plakat. (,)
Nie chodzi o samo założenie, tylko o formę plakatu. Na dni tylko dla kobiet dało się zrobić ładny plakat ze zrelaksowanymi kobietami, nie trzeba było dorzucać zdjęcia przekreślonego konkubenta w brudnej koszulce.
Jestem obecnie wykluczona z 90% miejskich aktywności (nie pójdę z małymi dziećmi do kina, muzeum, na siłownię, restauracje i kawiarnie tylko takie z kącikiem zabaw).
Chciałabym mieć więcej dzieci, jak trzeba to mogę nie chodzić na baseny, ale ta pogarda na każdym kroku trochę męczy. Byłam na jakimś festiwalu miejskim z dziećmi w wózku, to jakaś dziewczyna powiedziała do kolegów (specjalnie głośno żebym słyszała) że ona by z dziećmi tu nie przyszła.

Sama Fala ma dwa wielkie baseny tylko dla dzieci, trochę musieli w to zainwestować, więc trochę marketingowo to dziwnie wygląda że nagle wyśmiewają dużą część swoich klientów.
Fosfofruktokinaza - A ja powiem że mi jest przykro jak patrzę na ten plakat. (╯︵╰,)
N...

źródło: IMG_5307

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okusuri: no napisałeś że NIKT ich nie chce w miejscach publicznych i że są uciążliwe dla wszystkich, ten jeden dzień to mam w dupie… Nie wiem skąd wiesz co myślą WSZYSCY ludzie, ale brzmisz jak jakiś psychol
  • Odpowiedz
bez pisku


@okusuri: pisząc, że dzieci (czego ty oczywiście napisać nie potrafisz, bo musisz nakręcać w sobie nienawiść przez odczłowieczanie i nazywanie "gówniakami") ciągle piszczą, widać jak bardzo p--------z. Wyobraź sobie, że chodzę z dziećmi w miejsca typowo dla dzieci i takie gdzie przychodzą wszyscy. Wiesz ile razy przez kilka lat słyszałem faktyczny pisk czy uciążliwe darcie dzieci? Ani razu. A tylko moje dzieci mnie takim zachowaniem nie denerwują, inne
  • Odpowiedz
tego nie napisałem, tylko niech dziecioroby przestaną myśleć że są pępkiem świata i bulwersować że ktoś RAZ W TYGODNIU chce mieć okazję skorzystać z basenu czy restauracji bez pisku gówniaków


@okusuri: na razie jedyny pisk jaki widzę to twój bezdzietny pasożycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fosfofruktokinaza, @majk_emigrant: Moi drodzy. Zacytuje mojego dziadka. "Nie o to chodzi ale o zasadę dobrego wychowania". A ten plakat zrobiła ewidentnie osoba "bez pomyślunku" czyli "cham/osoba z którą na co dzien twarzą w twarz nie tolerował bym tylko przeprosił na stronę i elokwętnym wojskowym powiedział co o jego postępowaniu myślę "
  • Odpowiedz
@Fosfofruktokinaza: mozna byloby zrobic inny plakat - ale wtedy nie przeleciałby całego internetu wzdłuż i wszerz. Widziałem to już na fejsie, reddicie, linkedinie, a teraz wyskakuje mi na wykopie

Misja osiągnięta, no name park wodny przemierzył cały internet xD
  • Odpowiedz
@Klimbert: @zmarnowany_czas współczuję waszym gówniakom jak nie potraficie utrzymać nerwów na wodzy przez komentarz na wykopie i od razu przechodzicie do agresji i wyzwisk
brajanek się zesrał i trzeba znowu przewijać że tacy rozdrażnieni jesteście?
  • Odpowiedz
no ale tam mają wydzielone osobne baseny dla dzieci, dorośli mogą siedzieć w głębszych, a rodziny z dziećmi na płytkich ze zjeżdżalniami. Nikt nie musi siedzieć obok dzieci.


@Fosfofruktokinaza: w miejscu gdzie chodzę na basen (normalny miejski basen, nie aquapark) jest basen rekreacyjny, sztuczna rzeczka, brodziki i zabawki dla małych dzieci, zjeżdzalnie i typowy basen sportowy. Więc atrakcji dla dzieci jest jakieś 70% basenu

Niesamowicie mnie w-----a jak basen sportowy
  • Odpowiedz