Wpis z mikrobloga

A ja powiem że mi jest przykro jak patrzę na ten plakat. (,)
Nie chodzi o samo założenie, tylko o formę plakatu. Na dni tylko dla kobiet dało się zrobić ładny plakat ze zrelaksowanymi kobietami, nie trzeba było dorzucać zdjęcia przekreślonego konkubenta w brudnej koszulce.
Jestem obecnie wykluczona z 90% miejskich aktywności (nie pójdę z małymi dziećmi do kina, muzeum, na siłownię, restauracje i kawiarnie tylko takie z kącikiem zabaw).
Chciałabym mieć więcej dzieci, jak trzeba to mogę nie chodzić na baseny, ale ta pogarda na każdym kroku trochę męczy. Byłam na jakimś festiwalu miejskim z dziećmi w wózku, to jakaś dziewczyna powiedziała do kolegów (specjalnie głośno żebym słyszała) że ona by z dziećmi tu nie przyszła.

Sama Fala ma dwa wielkie baseny tylko dla dzieci, trochę musieli w to zainwestować, więc trochę marketingowo to dziwnie wygląda że nagle wyśmiewają dużą część swoich klientów.
Fosfofruktokinaza - A ja powiem że mi jest przykro jak patrzę na ten plakat. (╯︵╰,)
N...

źródło: IMG_5307

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze kaszojady jakos z-------y albo zarzygiwaly wode i stwierdzili ze maja dosc? Swoja droga nie ma nic lepszego jak wypad na obiad do restauracji i odpala sie obok kaszojad..
  • Odpowiedz
@kimikini:

nie ma ochoty spedzac czas obok czyis kaszojadow


no to trzeba być przygłupem, żeby ładować się do aquaparku, miejsca które jest z definicji wodnym placem zabaw dla dzieci i narzekać na obecność
  • Odpowiedz
no to trzeba być przygłupem, żeby ładować się do aquaparku, miejsca które jest z definicji wodnym placem zabaw dla dzieci i narzekać na obecność dzieci.


@elberet: z definicji bo ty tak powiedziałeś?

Chciałabym mieć więcej dzieci, jak trzeba to mogę nie chodzić na baseny, ale ta pogarda na każdym kroku trochę męczy.


@Fosfofruktokinaza: mnie męczy słuchanie jak dzieci drą mordę a rodzice mają to gdzieś "bo to przecież
  • Odpowiedz
@Morf: większość atrakcji w aquaparku fala jest dla dzieci, więc aquapark fala jest miejscem przede wszystkim dla dzieci. nie dla fajnopolaków z buldożkiem. ale przewrażliwione płatki śniegu będą wyżywać się na najsłabszych i wprowadzać wiekowy apartheid.
  • Odpowiedz
@cyjannn: tego nie napisałem, tylko niech dziecioroby przestaną myśleć że są pępkiem świata i bulwersować że ktoś RAZ W TYGODNIU chce mieć okazję skorzystać z basenu czy restauracji bez pisku gówniaków
  • Odpowiedz