Wpis z mikrobloga

A ja powiem że mi jest przykro jak patrzę na ten plakat. (,)
Nie chodzi o samo założenie, tylko o formę plakatu. Na dni tylko dla kobiet dało się zrobić ładny plakat ze zrelaksowanymi kobietami, nie trzeba było dorzucać zdjęcia przekreślonego konkubenta w brudnej koszulce.
Jestem obecnie wykluczona z 90% miejskich aktywności (nie pójdę z małymi dziećmi do kina, muzeum, na siłownię, restauracje i kawiarnie tylko takie z kącikiem zabaw).
Chciałabym mieć więcej dzieci, jak trzeba to mogę nie chodzić na baseny, ale ta pogarda na każdym kroku trochę męczy. Byłam na jakimś festiwalu miejskim z dziećmi w wózku, to jakaś dziewczyna powiedziała do kolegów (specjalnie głośno żebym słyszała) że ona by z dziećmi tu nie przyszła.

Sama Fala ma dwa wielkie baseny tylko dla dzieci, trochę musieli w to zainwestować, więc trochę marketingowo to dziwnie wygląda że nagle wyśmiewają dużą część swoich klientów.
Fosfofruktokinaza - A ja powiem że mi jest przykro jak patrzę na ten plakat. (╯︵╰,)
N...

źródło: IMG_5307

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta pogarda= jednorazowy event dla ludzi bez dzieci?


@koniecswiatajestbliski: @Deryl czy ty umiesz czytać, oceniać sytuację i zrozumieć że pogarda nie polega na jednorazowym evencie tylko na negatywnym, pogardliwym przekazie reklamy?

Moze kaszojady jakos z-------y albo zarzygiwaly wode i stwierdzili ze
  • Odpowiedz
  • 0
wlasnie liczy sie pioeniadz dlatego teraz masa restauracji w wawie zaczyna byc zamknieta dla dzieci ;)


@kimikini: Przede wszystkim najbogatsi mają więcej dzieci od średniaków i przeciętny dochód rodziny z dziećmi jest wyższy od bezdzietnych. Pieniądz idzie w drugą stronę i najwyżej mogą coś takiego robić w ramach dotarcia dla biedniejszej niszy.
  • Odpowiedz
  • 1
na każdym kroku pogarda posiadania dzieci, później stękanie wykopków, że demografia leży bo mieszkania za drogie xd


@Radkovich: Wykopki w dupie mają demografie. Cały ten ruch p---------a o mieszkaniach w kontekście dzieci to zwykła zasłona dymna dla niedojd życiowych które chcą by im mieszkania inni zasponsorowali a demografią tylko mordy sobie wycierają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fosfofruktokinaza wiesz czemu tak jest? Aktualnke cześć rodziców jest z-----i i nie potrafi dzieci wychować. Dzieci zachowuja sie jak zwierzęta i chamidla, dlatego Ludzie chcą mieć od nich spokój.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fosfofruktokinaza: ta pogarda zaczela sie odkad wprowadzono 500plus, ludzie zaczeli sobie myslec ze te osoby pasozytują na ich pracy, szczegolnie patologia ktora nie pracuje a i tak sie mnozyla na potege, wiec zaczeto zwracac na nich uwage i na wady ich bombelków, zreszta rodzice bombli odkad dostaja tez chyba sa bardziej roszczeniowi skoro dostaja kase to mysla ze wszystko im sie nalezy bo są bohaterami
  • Odpowiedz