Wpis z mikrobloga

@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX Ja osobiście nie pochwalam, ponieważ jak przyjadę do rodziców na święta do miasteczka, gdzie nie ma nic absolutnie do roboty i wychodzisz wieczorem ze znajomymi na p--o to stacja benzynowa to błogosławieństwo. I nie ma w ich mieście nawet normalnego żadnego miejsca, gdzie można byłoby pójść do pubu/baru na tego browara XD Zapominacie Państwo, że Polska to nie tylko miasta wojewódzkie
  • Odpowiedz
@Enso_: dobry, bo j----e ćpuny nie mogą bez wódy żyć.
Spróbuj z książkami stanąć przy stacji po 22. Albo chociaż z koskami rubika... nie, tego nie kupią.
Jedyne, co potrzeba to jebnąć połówkę prosto z centrali.
Gardzę tymi zwierzętami.
  • Odpowiedz
i wychodzisz wieczorem ze znajomymi na p--o to stacja benzynowa to błogosławieństwo


@Gorkel: i co, nie da rady spotkać się bez alko? Bez puszki harnasia to już nie ci sami znajomi co kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JacekBalcerzak: Chłopie ja to mógłbym wyjść i nawet wiersze stać recytować XD Sam wielokrotnie zwracam uwagę, że jedyną motywacją do wyjścia moich znajomych jest konsumpcja alkoholu i mi się to nie podoba ale lata mijają, a chłopaki nadal tkwią mentalnie w gimbusiarstwie
  • Odpowiedz
Spróbuj z książkami stanąć przy stacji po 22. Albo chociaż z koskami rubika... nie, tego nie kupią


@krdewra: juz widzę jak z----------z na stację aby kupić sobie tomik poezji

Gorsi od alkoholików są tylko ludzie z AA
  • Odpowiedz
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX no pewnie. Jak rano sobie jebnie małpeczkę jeden z drugim i idzie do roboty, to nie ma problemu. Problem pojawia się jak np. wracałem z NOSPRu w Katowicach z kulturalnego koncertu z dziewczyną i chcieliśmy sobie kupić wino w drodze powrotnej żeby sobie wypić po lampce przed snem. Podchodzę do kasy, a ekspedientka do mnie: Ty ćpunie p--------y.
Zatem zakazałbym jazdy samochodem w niesprzyjających warunkach, bo niektórzy nie potrafią dostosować
  • Odpowiedz
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: mi nie szkoda.
Normala osoba kupuje wcześniej lub posiada barek i zawsze ma pod ręką dla gości lub kiedy potrzeba dać jakiś prezent na szybciora.

Na stacji kupiłem raz a-----l bo jednak nie wystarczył na imprezie i zamiast iść spać o 2 szliśmy 4km bo a-----l xD

Pytanie brzmi gdzie jest granica. Ja np. bym nie chciał jak mają na północy że jest tylko specjalny sklep alkoholowy a w
  • Odpowiedz
@Gorkel: hmyy, może ograniczenie sprzedaży do niektórych lokali spowoduje, że w twojej okolicy będzie się opłacało otworzyć jakiś prosty bar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz