Wpis z mikrobloga

Po czym na Facebooku poznajecie, że dana osoba jest z lekka upośledzona?

Ja min. jak widzę jakąkolwiek flagę doklejoną do profilowego (zazwyczaj niestety polską) oraz tysiące postów z sentencjami życiowymi ("kto umarł, nie żyje").

Jest tego dużo więcej, ale biorę po 500 zł z konta każdego z was i słucham Państwa opinii :>

#pytanie #pytaniedoeksperta #facebook #zalesie #chorobypsychiczne #heheszki
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiety1906: Po pierdylialdzie zdjęć z dziećmi mniej niż 6 rok życia, najczęściej matki żebrają like'i na zdjęcia swoich pociech. Oczywiście profile publiczne, każdy sobie może wejść przeglądnąć jej prywatne życie, zerowa ochrona wizerunku rodziny czy dziecka. Ehh.
  • Odpowiedz
Kiedyś łatwo było rozpoznać #n-----------------e po takich oświadczeniach:

Tym oświadczeniem informuję Facebooka, że jest surowo zabronione ujawnianie, kopiowanie, dystrybucja lub podejmowanie jakichkolwiek innych działań przeciwko mnie na podstawie tego profilu i/lub jego treści. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo.

UWAGA: Facebook jest teraz podmiotem publicznym. Wszyscy członkowie muszą opublikować taką notatkę.

Jeśli nie opublikujesz oświadczenia co najmniej raz, będzie to milczące zezwolenie na używanie Twoich zdjęć oraz informacji zawartych w aktualizacjach
  • Odpowiedz
@swiety1906: to ze ktos ma swoje zdjecia, prawdziwe dane (nie szanuje swojej prywatnosci) albo zdjecia dzieci to juz wgl patola bo w czasach ai to wiadomo jak to mozna wykorzystac ale ameby sa nieswiadome. Albo ze ktos wgl spedza tam czas ogladajac ta papke co mu algorytm podstawi. Jak dla mnie fb to tylko z fake konta i tylko po to zeby korzystac z marketu czy jakis grupek np zeby
  • Odpowiedz
flagę doklejoną do profilowego (zazwyczaj niestety polską)


@swiety1906: polska flaga i już wiesz że albo ruski bot albo jakiś inny dzban wierzący w teorie spiskowe. To chyba serio jakaś akcja zagranicznych służb na zobrzydzenie Polakom ich flagi.
  • Odpowiedz
@swiety1906: ma zdjęcie w patologii. Sorki ale wystarczy iść na spacer do parku żeby zrobić sobie zdjęcie na ładnym tle. Wiele ładnych miejsc jest ogólnodostępna. Czyste schludne ciuchy są za bezcen w lumpeksie. Wystarczy użyć mózgu bądź mieć warunki. Więc jak widzę typiare z tłustymi włosami, na tle r---------o pokoju to wiem że to patologia na 100% gdzie IQ jest poniżej średniej ona i jej dzieci mają fas a w
  • Odpowiedz