Wpis z mikrobloga

@Loginconajmniej4znaki: przecież to nie o to chodzi nie umówilaby się ze mną a zawsze to jakaś kasa jest masz takich osób parę dziennie i możesz nawet setki złotych zarobić i sam na jedzenie dajesz ona ci tego nie musi udowadniać że za to kupiła. Ja żeby nie ten tag nadal byłbym tak naiwny.
  • Odpowiedz
@baal80: taka metoda na polskich frajerów próbujesz zagadać poderwać a ona wtedy z blokiem wyjeżdża i większość wpłaci i kasa się kręci jeszcze na takim tinderze to mogą setki osób dziennie robić
  • Odpowiedz
Czym to się różni od żebrania pod sklepem?


@baal80: są dwie różnice:
-odbywa się to w internecie
-nie trzeba tego sygnować swoją twarzą
mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
  • 4
to konto laski pewne dużo znajomych rzeczywiste zdjęcia konto od długiego czasu


@Wilkbardzonijaki: nie takie fejki się robi.

Ale abstrahując to pytanie "A czy mógłbym Cię na kawę zaprosić?" też brzmi kiepsko, lepiej już zapytaj czy wyjdzie na kawę XD
  • Odpowiedz
@Xuzoun: niektórzy chcą kod i na bukmachera wpłacają, masa "lasek" sprzedająca fotki na snapie tak robi, jak dobrze poszukasz okazuje się, że swoje zdjęcia wrzucały kilka lat temu na zapomnianych ruskich stronach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wez_idz_sobie: no właśnie zastanawiał mnie ten mechanizm jak ukrywają że nie są prawdziwą osobą i jedyne co mi przychodziło do głowy to bankomat bo przy przelewie widać dane odbiorcy i nadawcy xD
  • Odpowiedz