Wpis z mikrobloga

  • 1
@AerodynamiC: Ja skończyłem jakieś 2-3 lata temu nawet nie wiem xD Od tamtego czasu moze 1-2 fajka na jakiejs imprezie a takto juz mnie odrzuca. Trzymaj sie w tym bo to straszny nałóg, dopiero jak człowiek rzuci to widzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Fajki to największe gowno jakie można robić, gratki dla ciebie
  • Odpowiedz
  • 0
@AerodynamiC: Gdybyś przez przypadek bo nie sądzę, że świadomie, zapalił jakiegoś papierosa to pamiętaj, że następnego dnia rano nie palisz tak jak od roku. Żadnych wymówek, żadnych wyrzutów sumienia i rozpamiętywania. Po prostu nie palisz i kropka. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
  • 1
@AerodynamiC:

Ja już nie pamiętam od kiedy nie palę, ale jak znajomi, gdy siedzimy w restauracji, nagle wstaja i idą zajarać... i stoją jak te kutasy na deszczu, na wietrze, wdzięczny jestem sam sobie, że podjąłem kiedyś decyzję o rzuceniu palenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@AerodynamiC: Jesteś gość! Łatwo było rzucić ? Miałeś relapsy ? Ja jestem nałogowa osoba ale o papierosach...po prostu zapomniałem. Podczas Covidu 4 lata temu dziewczyna mnie zapytała, czemu nie proszę ją już o zakup fajek, wtedy się zorientowałem, że nie palę już 3 tygodnie. Od tej pory ani jednej fajki. Zero pragnienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors nie no panie, jak paliłem myślę dobre 10-12 lat i przez 3 lata zapaliłem jedną fajkę dla towarzystwa na mocno pijanej imprezie(gdzie wcześniej podczas takich potrafiły być i dwie paczki) to myślę że można uznać że rzuciłem 😅 tymbardziej że na trzeźwo bardzo mnie to już odrzuca i przeszkadza a nie ciągnie do tego
  • Odpowiedz