Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lesiu198: świetny kontrargument, wyborny wręcz. Swoją drogą, kobiety bardzo emocjonalnie podchodzą do jakiejkolwiek krytyki *z drobnymi wyjątkami. Tak wiec schemat spełniony.

Btw. Jakiś czas temu słuchałem podcastu na temat agresji kobiet i podobno wywodzi się to z braku umiejętności rozładowania emocji. Mężczyźni od najmłodszych lat, takie problemy rozwiązują między sobą. Jeden da drugiemu pięściami - i przez ten mechanizm uczysz się, ze agresja nie jest najlepszym rozwiązaniem. A kobity? Kobity
  • Odpowiedz
@Lesiu198: No bo to jest bzdurny argument. Czy wg Twojej logiki kobieta nie może uprawiać seksu z kim chce bo inaczej jest puszczalska ale mężczyzna może r----ć do woli kogo chce i kiedy chce? Czy on też nie powinien być nazwany puszczalskim?
  • Odpowiedz
  • 2
@erixon: czy ja tak powiedziałem? a twoim zdaniem tylko mężczyzna może być agresywny? ja mam w------e w czyjeś życie niech każdy robi co chce ale nie lubię generalizowania
edit. wiadomo że zdradzają i mężczyźni i kobiety tak samo jak wszyscy są agresywni ja nigdy nikomu nie wypominałem że ktoś jest bandytą bo ma fiuta albo że jest prostytutką bo ma c---i
  • Odpowiedz
@Lesiu198: No bo to jest bzdurny argument. Czy wg Twojej logiki kobieta nie może uprawiać seksu z kim chce bo inaczej jest puszczalska ale mężczyzna może r----ć do woli kogo chce i kiedy chce? Czy on też nie powinien być nazwany puszczalskim?


@erixon: to było coś takiego... jak masz zamek który można otworzyć każdym kluczem - to jest to słaby zamek. Ale jeśli masz kluczyk co otworzy każdy
  • Odpowiedz
podobno wywodzi się to z braku umiejętności rozładowania emocji. Mężczyźni od najmłodszych lat, takie problemy rozwiązują między sobą. Jeden da drugiemu pięściami


@FacetTwojejMamy: tak tak, pewnie jeszcze dodał że faceci wyżywali się na polowaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co to za podcast?
  • Odpowiedz
@Lesiu198: ale to bzdura... mężczyźni o wiele częściej zdradzają na przykład. A co do "k------a" to zrób sobie eksperyment na ulicy. niech facet zapyta 100 kobiet na ulicy czy chcą z nim uprawiać s--s, i na odwrót z dowolną laską. Jak myślisz, z której płci więcej się zgodzi?

@FacetTwojejMamy XDDD męski sposób na rozładowanie emocji to właśnie agresja ewentualnie sznur i za stodołe. Dokładni etak nas wychowuje społeczeństwo, i
  • Odpowiedz
  • 3
@derpadette: wejdź sobie na stronę gdzie można zapłacić za miłość i porównaj ilość ogłoszeń :) Poza tym wspomniałem już że na co dzień nie używam takich porównań tylko dostosowałem się do mojego rozmówcy. Zdradza/ sprzedaje się kobieta jak i mężczyzna tak samo jak w obu płciach są agresywne przypadki
  • Odpowiedz
mężczyźni są bardziej skłonni do agresji niż kobiety. Przyznałem jej rację


@Lesiu198: no i źle zrobiłeś, główna przyczyna, dla której mężczyźni są tak nadreprezentowani w skazaniach czy statystykach to fakt, że gdy kobieta uderzy mężczyznę, winny wg policji i sądu jest mężczyzna.
  • Odpowiedz
Ładnie to widać jak weźmie się pod uwagę wyłącznie te sytuacje, gdzie wykluczona jest p-----c kobieta vs mężczyzna, czyli statystyki przemocy małżeńskiej w związkach gejów vs w związkach lesbijek. Partnerka lesbijki jest dwukrotnie (!) bardziej narażona na p-----c z jej strony, niż partner geja na p-----c z jego strony.


@tomtom666: ok, ale pamiętaj że lesbijki są agresywniejsze od normalnych kobiet (wyższy testosteron), a geje nie są agresywniejsi od normalnych mężczyzn
  • Odpowiedz