Wpis z mikrobloga

są różne zboczenia :D


@keep_it_real: Dzisiaj nie ma zboczeń, jak ci się coś nie podoba, to się dodaje kolejną literkę do LGBTQ..... i wtedy wszystkim się podoba ta tolerancja.
  • Odpowiedz
@AvPD nienawidzę windows 11 za to, że nagle (po dziesiątkach lat) usunęli możliwość umieszczenia całego taskbara po lewej lub prawej stronie ekranu :(
  • Odpowiedz
@Adaslaw: @AvPD może i jest c-----y, ale za to teraz przynajmniej też nieczytelny xD
Mój top to podświetlenie całego kafelka jako jednego elementu, ale różne reakcje na prawoklik xD

To już poziom "UI pisanego przez linuxiarskich nerdów na o-------l"...
tellet - @Adaslaw: @AvPD może i jest c-----y, ale za to teraz przynajmniej też nieczy...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@AvPD skoro tak uwielbiają nagle aktualizacje to proponuję zaktualizować powiedzenie „brakuje tu jeszcze nasrać” na „brakuje tu jeszcze zainstalować Windowsa”
  • Odpowiedz
  • 0
@AvPD ten chujek nie łapie fokusa nowego okna otwartego przez win+r, czy tylko ja miałam do czynienia z jakimś z------m?
  • Odpowiedz
naprawili już problemy z budzeniem systemu z sleep mode ? Żartuje, oczywiście że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem ponoć znika gdy zakładają logi/monitoring wiec tego nie zrobią.
  • Odpowiedz
@Elberus: powerToys i masz opcje gdzie możesz jednym kliknięciem otworzyć kilka programów w konfiguracji okien jakie sobie tylko wymarzysz 👍 +masa użytecznych funkcji.
  • Odpowiedz
@DJArmani: NTFS
@matu wiem, że jest dziesiątki nakładek na windowsa bo sam korzystam np. z ExplorerPatcher, ale takie rzeczy powinny być w standardzie tak jak historia schowka, którą wprowadzili stosunkowo niedawno.
  • Odpowiedz
ten chujek nie łapie fokusa nowego okna otwartego przez win+r, czy tylko ja miałam do czynienia z jakimś z------m?


@henk: nie potwierdzam tego problemu. Mam Win 11 i po naciśnięciu Win+R nowe okienko dostaje focus.
  • Odpowiedz
naprawili już problemy z budzeniem systemu z sleep mode ? Żartuje, oczywiście że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem ponoć znika gdy zakładają logi/monitoring wiec tego nie zrobią.


@jar-mitryn: Ja mam ten problem na Win 11!
Napisz coś więcej w tym temacie, please :)
  • Odpowiedz
@Adaslaw: nie ma co pisać. Problem istnieje od lat w windowsach, już chyba od win7. Linus od LTT kiedyś rozmawiał z przedstawicielem Microsoftu na ten temat i generalnie powiedział mu szczerze że problem znają ale zakładanie monitoringu na systemie wpływa na wyniki testu więc nie mogą namierzyć problemu.
  • Odpowiedz