Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie ze moja różowa jest lekko upośledzona i że mi nie do końca ufa.
Chciała abym zrobił jej statystykę do pracy magisterskiej. Tak więc zrobiłem jej wykresy i napisałem bardzo krótko co trzeba opisać tutaj i jak podawać wyniki. Ogólnie do zrobienia miała formatki z ze strony internetowej i podstawić wyniki lub chociaż wpisać do do chatgpt który sam by to ogarnął. No ale ona tego już nie umiała bo nie rozumiała podstawowych wykresów i tabel do danych które sama zbierała. Więc kupiła za 1k statystyki z wykresami takimi samymi co ja tylko że gość opisał jej wszystko a i tak potem zadawała mu jeszcze jakieś głupie pytania.

Potem jak już zdobyła prawo wykonywania zawodu to chciała stronę internetową taką najprostszą. No to jej mówie że niech znajdzie w necie podobną jaką chce to jej o ogarnę w 2 godziny.
Jednak stwierdziła że ja jej tego nie ogarnę bo nie umiem i znalazła jakiegoś typa któremu zapłaciła 400 zł za postawienie strony która wyglądała jak strona sprzed 15 lat. Jak mi ją pokazała to zrobiłem tylko takie xd.
Potem zapłaciła jeszcze innemu typowi żeby zrobił jej stronę w wordpresie. (typowa strona szablonowa z kontaktem do niej)

Ostatnio jej powiedziałem że ma źle naliczane wynagrodzenie to dopiero po przedyskutowaniu tego ze znajomymi i rodzicami stwierdziła że mam racje.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yurakamisa: to troche niefajnie w sumie, ciezko powiedziec, z czego to moze wynikac.
Czy ona sie boi, ze wypadnie przy tobie blado, nie mam pojecia.
Efekt koncowy taki, ze samooceny ci to nie podbija
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: to nie jest kwestia zaufania, tylko kwestia tego, że ma potrzebę poczucia bycia lepszej (poczucie władzy), dzięki braku zaufania utrzymuje to poczucie. Dzięki temu może patrzeć na Ciebie z góry, a nie do góry.
  • Odpowiedz
  • 7
@Morthgar: Tylko przepierdzieli kasę na głupoty które można samemu zrobić a potem jęczy że nie ma kasy na inne pierdoły bo ja jej hajsu nie daje bo to nie moja żona. Dzielimy się tylko wspólnymi wydatkami
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: z ciekawości: co ona robi, że ma prawo do wykonywania zawodu, którego jednak nie powinien dostawać pierwszy lepszy człowiek z ulicy, a nie potrafi podstaw w cyferki? "Humanistka"?
A że nie korzysta z Twoich umiejętności to może wynikać ze źle rozumianego "chcę być samodzielna".
  • Odpowiedz
  • 0
co ona robi, że ma prawo do wykonywania zawodu


@kasiknocheinmal: fizjo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego jak np. zwiedzalismy cos, i znalem trase to za kazdym razem to podwazala, musiala sama sprawdzic. Podobnie z godzinami pociagow itp.


@BrightBeamBuddha: Wycieczki mamy już ogarnięte. Raz jej dałem prowadzić w Czeskiej Pradze to chyba bardziej zestresowanej jej nie widziałem. Tak wiec sama stwierdziła że woli jak
  • Odpowiedz
co ona robi, że ma prawo do wykonywania zawodu, którego jednak nie powinien dostawać pierwszy lepszy człowiek z ulicy, a nie potrafi podstaw w cyferki? "Humanistka"?


@kasiknocheinmal: poziom na uczelniach jest niski i spada
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: jak jęczy to wywal jej liścia. Po drugie jeśli by zaakceptowała twoją pomoc, to musiałaby uznać twoją wyższość a ego większośći ludzi a szczególnie kobiet tego nie znosi.
  • Odpowiedz