Wpis z mikrobloga

Najłatwiej zmienić i zdegenerować społeczeństwo poprzez programowanie kobiet, które ma na celu zniszczenie normalnego modelu rodziny. Obecnie promowane są zdrady, przygodny s--s, władza, pieniądze i wszelka, hedonistyczna zmysłowość. Celem tej propagandy są oczywiście kobiety, bo nimi w mojej ocenie jest łatwiej sterować, co też udowodnił sam Szatan, podając Ewie jabłko.

My, mężczyźni, niewiele się zmieniliśmy przez ostatnie kilkadziesiąt lat, choć trzeba przyznać, że Millenialsi świetnie się sprawują jako mężowie i ojcowie, bo wiedza psychologiczna/psychiatryczna jest znacznie bardziej spopularyzowana niż za tzw. komuny. Natomiast kobiety od 2010 roku zmieniły się nie do poznania. Dochodzi do takich cyrków, że zdrada męża jest czymś pożądanym, a wszelkie tłumaczenia, że to osoba zdradzająca robi coś potwornego, kończą się ostracyzmem społecznym osoby, która tak to postrzega.

To wszystko idzie w tym kierunku, aby zmienić mężczyzn, poprzez wcześniejszą zmianę kobiet. Normalnie myślący mężczyźni, którzy nie odnajdą się w nowej rzeczywistości sami się eliminują poprzez samobójstwa, brak zatrudnienia i nałogi.

#satanizm trochę też #p0lka (trochę wstyd, że użyłem tego tagu, ale wychodzę z założenia, że złapię dzięki temu zasięgi innych samodzielnie myślących przegrywów)
_atreides - Najłatwiej zmienić i zdegenerować społeczeństwo poprzez programowanie kob...

źródło: 1200px-Tizian_091

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
oprzeć się na moralnych wartościach chrześcijańskich i wszystko się ułoży... (Nie mówię o wierze tylko nauce moralnej)


@NowaFalaZap:
Zgadzam się, przynajmniej częściowo. Nie zawsze się każdemu układa, pomimo odpowiedniej postawy moralnej i włożonego w swoje życie ogromnego wysiłku. Grunt to się nie załamywać i iść pod prąd, pomimo przeciwności i wciąż głęboko wierzyć w swoje przekonania i w to, że to twoje spojrzenie na świat jest prawdziwe, a innych ludzi
  • Odpowiedz
@_atreides: kluczem do prawdy jest właśnie podważanie i krytykowanie własnego poglądu na świat by cały czas ulepszać swoje "mapy" rzeczywistości. Wyjście z więzienia iluzji własnego umysłu zawsze pozytywnie zadziała na człowieka (choć na początku boli) a każdy człowiek, nawet najszlachetniejszy, takie więzienia ma.
Oczywiście że wysoki poziom moralny nie gwarantuje dobrego życia, ale lepiej go mieć niz nie mieć. A nawet gdy los stoczy do bycia bezdomnym to dalej można
  • Odpowiedz
@_atreides: Lubię to naiwne myślenie, że wystarczy cofnąć się do konserwatywnego porządku sprzed 100 lat i wszystko wróci do normy. Tak jakby wtedy ludzie nie zdradzali, nie było hedonizmu, przygodnego seksu itd. Był – wśród elit i wśród klasy pracującej, nie było tylko internetu, więc ciężej było wpaść w bańkę informacyjną, która zwiastuje koniec świata (który to już z kolei?).

Teraz światem rządzi Szatan, jest źle i potwornie, a jedynym
  • Odpowiedz
  • 1
@Walimbrachol:
Hedonizm był zawsze, ale to co obecnie się dzieje w mediach/Internecie jest niezwykłe. Pompowane są biliony dolarów w propagowanie cech, które jeszcze kilkanaście lat temu były czymś bardzo dyskredytowanym. Dawniej hedonizm był dla niesprawiedliwych bogaczy. Teraz ta ściema jest wciskana KAŻDEMU. Dojdzie do takich cyrków, że ludzie będą się tylko pieprzyć, żreć i kraść. A to nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
Ciekawe gdzie?


@KawaJimmiego:
Kobiece czasopisma, magazyna, fora. Gdzie byłeś przez ostatnie 5-10 lat, że pytasz? Nie chce mi się podawać cytatów, ale co jakiś czas wlatuje taki paszkwil na główną.
  • Odpowiedz
@_atreides: Nic takiego się nie dzieje. Żaden Szatan z Żydem nie programują społeczeństwa. Media społecznościowe owszem promują różne głupoty, ale ludzie na szczęście dalej żyją w rzeczywistości, mają swoje troski i problemy. Świat nie zmienił się jakoś bardzo przez te przysłowiowe sto lat, dalej jesteśmy bardzo podobni jak tamci ludzie, na co wskazują niemal wszystkie książki, artykuły i eseje napisane w tamtym okresie. Wyjdź ze swojej banki, dobrze radzę, bo
  • Odpowiedz
@NowaFalaZap G---o się ułoży. Chrześcijaństwo to słabość i uległość oraz pokój kupiony godnością milionów mężczyzn, którzy "wybaczają" karuzele kutangów swoich partnerek i mianują je na żony. Tradycjonalizm tylko dla mężczyzn, dla kobiet brak standardów. W dodatku wy chrześcijanie macie czelność obwiniać religię takie jak Islam za podbój Europy kiedy to wy sami i wasz system wierzeń to wspiera i na to pozwala. Nie zauważacie, że problem jest wewnątrz, a nie na
  • Odpowiedz
Tak jakby wtedy ludzie nie zdradzali, nie było hedonizmu,


@Walimbrachol: ale p---------e. Rozumiesz że scrollujac Mirko bez cenzury zobaczysz w jeden dzień więcej nagich kobiet niż twój dziadek widział całe życie? Czy jesteś debilem 'nic się nie zmienilo'. K---a jak można tak głupio p-------ć
  • Odpowiedz
@axl-rose: gdzie ja napisałeś ze się ułoży? Zanim porozmawiam na temat poglądu który tu przedstawiłes (a który w dużej mierze uważam za brednie nie poparte dowodami a tylko fantazją autora) do czego w mojej wypowiedzi się odniosłeś tym stwierdzeniem że sie ułoży?
A dobra widzę do pierwszego komentarza. Ok to zaraz się odniosę. Juz kilka godzin temu to pisałem i mydłem ze do następnego komentarza sie odnosisz
  • Odpowiedz
@axl-rose: chrześcijaństwo nie jest słabością. Jest najlepszym systemem myśli filozoficznej jaki stworzyła ludzkość. Wyznaczającym najzdrowsze standardy moralne i społeczne. (Oczywiście zaraz ktoś zacznie p-------ć o tym jak wielu księży c-----o się prowadza, ale ja tu mówię o zasadach nauki chrześcijańskiej a nie o tym ze ludzie którzy powinni byc wzorem często nim nie są - to osobny temat)
Wybaczanie karuzeli kutasow wcale nie jest zawarte w nauce chrześcijańskiej. Osobiście zdrady
  • Odpowiedz
@NowaFalaZap Twój Pan (tfu) Jezus podważył prawo Mojżeszowe i otworzył furtkę na k------o, można wręcz rzec, że otworzył tym Ci puszkę Pandory (hi hi). Pokazał, że ladacznicom należy wybaczać k------o. A z karuzelą miałem bardziej na myśli to, że większość konserwatywek zostaje nimi po tym jak już je jakiś badboy przerucha. Potem dobry pan chrześcijanin przychodzi i przebacza przeszłość. Nie miałem na myśli zdrady. Poza tym jest więcej rzeczy do których
axl-rose - @NowaFalaZap Twój Pan (tfu) Jezus podważył prawo Mojżeszowe i otworzył fur...

źródło: temp_file87028037065468338

Pobierz
  • Odpowiedz
@NowaFalaZap Islam jako religia ma prawo do tego żeby stawiać na piedestale takie wartości jak podbój, ekspansja czy samorealizacja. W dodatku robi to bardzo dobrze. Dlaczego chrześcijaństwo przyjmuje w stosunku do Islamu rolę suba? Dlaczego chrześcijanie nie chcą zauważyć, że winny jest tutaj ich własny system, który w starciu z naturalnie dominującym systemem przegrywa i jest poddawany kasacji?
  • Odpowiedz
@axl-rose: to jest opisane w apokalipsie ze to się dzieje i tak tylko z punktu widzenia eschatologicznego mógłbym to komentować. Co do samego chrześcijaństwa postrzegam je całkowicie inaczej niż ty i wymagało by dłuższej dyskusji przedstawienie dokładnie swoich punktów widzenia.
  • Odpowiedz