Wpis z mikrobloga

nie najlepiej to wygląda, oby wyszli z tego cało (,)


@MattCobosco: Zginął tylko kierowca. Nagranie tam gdzie jadą 300 jest z innego dnia.
Zmarły to 25 latek który miał ponad 100 mandatów za przekroczenie prędkości.
Śmieć wyniósł się sam.
  • Odpowiedz
dla mnie kierowca Tira zawinił co on nie widział w lusterku że auto tak zapie%&la?


@Adom007:

Spojrzałby w lusterko to widziałby, że coś pędzi.


@basketm: Od rozpoczęcia wyprzedzania do zderzenia minęło jakieś 5-6 sekund, czyli jak zaczynał wyprzedzać, to przy predkosci 300kmh, typ był jakieś 500m z tyłu xD można było się nie spodziewać, że typ dojedzie tak szybko i do tego nie wyhamuje xD
  • Odpowiedz
z przyzwyczajenia do tego ze ludzie raczej trzymaja sie pewnych predkosci obliczyl, spogladajac w lusterko za krotko, ze wyjedzie i bedzie git.


@stary_grat: Tirowiec pewnie klasycznie przyzwyczajony do tego ze "najwyzej go wyhamuje do 90", te malpy tez nie mysla, ile razy jadac 140 lewym musialem po hamulach kopac bo debil bez podstawowki wyjezdza bo w godzinach szczytu zobaczyl 100m przerwy miedzy autami na dwupasmowce i musi wyjechac bo bedzie
  • Odpowiedz
@stary_grat: ale jak napiszesz, że auta powinny mieć ograniczenie do powiedzmy 180 km/h to wykopki powiedzą, że odbierasz im wolność xD

Wolność do zabijania innych kierowców, bo nie zauważyli w lusterku pędzącego pocisku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@stary_grat: Chłop chyba nawet nic nie poczuł bo kontynuował manewr wyprzedzania xD

Swoją drogą, debile w tej nitce co myślą, że przy różnicy prędkości 200 km/h w dodatku w nocy, kierowca ciężarówki w ogóle cokolwiek widział w lusterku xD co najwyżej jeden piksel o innym kolorze niż czarny

Ja jestem całym sercem za tym, żeby Unia ustawowo nakazała montować ograniczniki do tych 180 km/h żeby Niemiaszki sobie mogły trochę szybciej
  • Odpowiedz
@Dalamar: nie no jak można nie zauważyć powiększającego się źródła światła w nocy? Co to za wymysły? Przecież to w osobówce z małym lusterkami bez problemu ogarniesz, że było ciemno, a teraz coś się zbliża, bez jaj.
  • Odpowiedz
@stary_grat: kierowca ciężarówki 1. rozpoczął manewr wyprzedzania na ciągłej 2. wymusił, zakładając że typ cały czas pruł 300 km/h a ciężarówka 90km/h to ciężarówka rozpoczeła manewr wyprzedzania mając w lusterku auto w odległości około 320 metrów no ale k---a 300 to na torze a nie autostradzie
  • Odpowiedz