Wpis z mikrobloga

@BozenaMal: Co się czepiacie, trzeba pomyśleć tylko nad dobrym scenariuszem zabawy.
Zamykacie furtkę na kłódkę, dajecie łopaty. rzucasz hasło kto pierwszy ucieknie z więzienia. Dzieci zadowolone a rodzice jeszcze bardziej bo kilka godzin z głowy. Tylko ten płotek dwa razy wyższy zrobić żeby nie czitowały.
  • Odpowiedz
@BozenaMal: u mnie na osiedlu byl duzy plac zabaw to jeden blok przegłosował że go zlikwidują bo stoi na ich działce i marudzili że im za głośno, zrobili to nielegalnie, od 3 lat sprawa w sądzie jest

z perspektwy dewelopera nie ma sensu budowac placów zabaw, to jest duży koszt a wiekszosc ludzi to ma w dupie, co innego wybieg dla psów, psiarzy jest z reguły wiecej niż dzieci na
  • Odpowiedz
@PuDZ @rovi wynajmowałem tam mieszkanie, mam turbohejt na to gównoosiedle i tego patodewelopera. Skala zaniedbań i w-------a w ludzi przekracza wszystko, co kiedykolwiek byście mogli przypuszczać. Jak kiedyś odwiedził mnie kolega, to powiedział, że na tym osiedlu czuje się jak wśród brazylijskich faweli.

Jak kiedyś na grupce osiedlowej zrobiłem podsumowanie przy jakiejś dyskusji, jakim gównem jest to osiedle, to mnie chcieli zlinczować xD

Aa, jeszcze taki funfact - obok jest
  • Odpowiedz
Jeszcze tak dodam, że w ogóle tamten obszar pokpiono całkowicie i zachodzę w głowę, jak, do cholery, mając pełną dowolność i budując osiedle od zera (bo doskonale pamiętam, jak jeździłem Maślicką i tam były rozległe łąki), można było pozwolić na zrobienie takiego syfu, gdzie drogi nie mają ciągłości (Węgliniecka już jej nie ma w dwóch miejscach, Turoszowska nie połączy się z przedłużoną Bogatyńska, Porajowska raczej też X D), jest ciasno, na ulicy
  • Odpowiedz