Wpis z mikrobloga

#przegryw #smutnazaba #sport #pilkanozna

Ehh mam żal do swojego wuefisty ze szkoły średniej. Zawsze kiedy graliśmy w gałe, ja stałem na bramce. Można się śmiać, że "gruby na bramke" i fakt miałem kilka zbędnych kilogramów, ale paradoksalnie byłem też dosyć elastyczny i potrafiłem się rzucać, kiedy rywal wchodził z piłką w moje pole karne. Broniłem w moim odczuciu solidnie. nigdy nie ćwiczyłem w żadnym profesjonalnym klubie - byłem, jestem i pozostanę samoukiem. Często były organizowane turnieje międzyszkolne i nigdy nie byłem na nie zabierany mimo że zawsze jeśli chodzi o pozycję bramkarza był deficyt i brano kogoś z łapanki na ostatnią chwilę. Powoływano ciągle tych samych i zwykle nasza drużyna zajmowała ostatnie miejsca. Myślę że gdyby wzięto czasem innych uczniów to mieliby motywację, aby jak najlepiej reprezentować swoją szkołę. Pewnie wuefista nie chciał się ośmieszać biorąc spaślaka na zawody ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wybaczcie za mema średniej jakości
mr-dawid - #przegryw #smutnazaba #sport #pilkanozna 

Ehh mam żal do swojego wuefisty...

źródło: temp_file8542625992181839251

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr-dawid: Miałem podobnie z paroma wyjątkami:
- w podstawówce w czasie turnieju między klasowego dostałem korkiem w kolano które boli do dzisiaj (prawie 32 lvl here)
- w gimnazjum miałem okazję pojechać na turniej międzyszkolny to spóźniłem się na wyjazd pod szkoła i pojechali beze mnie
- parę razy trenowałem w sekcjach piłkarskich (w gimnazjum i technikum) ale bez udziałów w samych turniejach
- zapisałem się kiedyś do Ligi Szóstek
  • Odpowiedz