Wpis z mikrobloga

Oficjalny sklep #samsung to jakieś nieporozumienie - sprzedają towar, którego nie mają na stanie!
14 września kupiłem lodówkę, wybrałem proponowaną datę dostawy na 17 września i opłaciłem zamówienie.
Do dzisiaj jej nie wysłali a czacie z konsultantem okazuje się, że "wysyłka zostanie opóźniona ze względu na chwilowy brak dostępności." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#agd #zakupy #zalesie #januszebiznesu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wysyłka zostanie opóźniona ze względu na chwilowy brak dostępności.


@salat89: typowe chyba w każdym dużym sklepie online działającym na masową skalę. Jak jest fajnie, to jest fajnie, dziś zamawiasz, jutro kurier dzwoni do drzwi. Ale przy jakimkolwiek problemie logistycznym zaczyna się rzeźnia, gdzie jako konsument nie zdziałasz kompletnie nic, możesz jedynie wyć albo wyżywać się na konsultantach, którym za każdym razem trzeba od nowa referować o co chodzi i za
  • Odpowiedz
przecież w takiej sytuacji uprzejmie odstępujesz od umowy i kupujesz gdzie indziej.


@PanKapibara: no chyba, że jesteś zwodzony, że nie dzisiaj jednak nie, ale jutro to już na pewno. A jako alternatywę masz odstąpienie od umowy, bujanie się minimum tydzień czasu z "ale dlaczego" i "ale przecież zlecenie już było w trakcie realizacji" i nawet w pozytywnym scenariuszu, czekanie kolejny tydzień na zwrot kasy, po czym kolejne zakupy w innym
  • Odpowiedz