Wpis z mikrobloga

@thirtyseconds: no to prawda, choć jeszcze początkowo smartfony były też bardzo wymyślne. Niestety teraz wszystko wymarło, ostatnie ciekawe modele to były jakieś obracające się kamery tudzież wysuwane ze smartfonów
  • Odpowiedz
@mikau: obecnie to są odświeżenia starych modeli, nie nowe i forsowanie na siłę AI bo dotarto do bariery w sprzęcie, więc trzeba wciskać kit na inny sposób (mam S24 ai ai ai hahah)
  • Odpowiedz
@thirtyseconds: zawsze chciałem mieć telefon z Symbianem ale wtedy finansowo było to coś kosmicznego. Fakt teraz Samsungi niczym się nie różnią, mam S21 i tylko kupiłbym nowszy dla baterii
  • Odpowiedz
@mikau: ja jestem '88 więc z Symbianem S60 byłem od początku (7650), później w liceum już nadrobiłem zaległości i kupiłem 9210 czyli S80 (starszy symbian bazujący na epoc) co było strzałem w 10 bo emulowałem na tym wehikule nawet DOS i windows 3.0. S60 były już bardziej cywilizowane. Z ciekawością jednak zawsze spoglądałem na multimedialnego, największego konkurenta Nokii czyli SE i teraz wiem, czemu zdobyły taką popularność.
  • Odpowiedz
@Kaajus: cały czas jest w normalnych pieniądzach, SE nie mają wartości kolekcjonerskiej jak Nokie i niektóre Siemensy. Za te wszystkie SE razem w full boxach dałem mniej niż 200 zł co wyceniam na bdb kwotę za nostalgię.
  • Odpowiedz
9300i, czyli kolejne wcielenie communicatorów. Były 9500 którą miał w LO najlepszy kumpel (banan), 9300 i 9300i. 9500 była większa i miała z tyłu kamerkę VGA, 93xx były jej pozbawione. E90 już Było na S60.

#symbian
  • Odpowiedz