Wpis z mikrobloga

@Notes a nie mogłeś n-----ć więcej tych xD?
Piszesz o generalizowaniu, i sam to robisz pisząc o wszystkich wykopkach.
No bardzo dobrze że jesteś taki odważny i zabawny zza monitora, bo na żywo za nazwanie kogoś idiotą wyłapałbyś lepę i tyle by było z twojej beki.
  • Odpowiedz
@Etreum: AHAAAA czyli jak spier...liny generalizuja i pluja na cala grupe i hejtuja wszystkich za przewinienia mniejszosci to jest w porzadku a jak ja zaczalem pluc na przegrywy to juz niedobrze jest? co to za podwojne standardy?

masz racje, ze na zywo bym nikogo nie nazwal idiota bo dziwnym trafem takie przyglupy pyskuja tylko ze swoich pownic i przegrywa ciezko spotkac na ulicy a jak juz idzie to z glowa
  • Odpowiedz
@Notes koleżko ale jakie s---------y? To są ludzie tacy jak ja czy ty - o różnych poglądach, sytuacjii nie we wszystkim się musimy zgadzać.

Jest poruszony problem - ludzie piszą że grupa lekarzy to najczęściej sknery - a ty wyzywasz ich od idiotów, przegrywów, s--------n bo masz inne zdanie.

I wlaśnie za takie wnioskowanie, dopowiadanie chociaż mnie nie znasz - powinieneś zostać zweryfikowany.
  • Odpowiedz
o różnych poglądach


@Etreum: szkoda, ze przewaznie przeczytac ozna tylko niezliczone ilosci jadu w strone kobiet i w strone ludzi z wiekszym majatkiem.
zweryfikowac to ty sobie mozesz gacie z rana czy zalozysz znowu brudne czy tym razem czyste. i tak jak wiekszosc tych ułomów tutaj mozesz sobie pokrzyczec w internecie :) rzeczywistosc was zweryfikuje ;)

grupa lekarzy to
  • Odpowiedz
@Notes już zgłosileś wpis, i ty piszesz że ludzie przemykają z głową pochyloną w dół obok ciebie?
Wolne żarty.
Nie będę tego robił bo nie ma fizycznej możliwości żebyś się na coś takiego odważył to pierwsze.
Po drugie napisałem że powinieneś zostać zweryfikowany - nie że ja będę Cię weryfikował.
Po trzecie potrafisz JEDYNIE rzucać inwektywami zza klawiatury, a mi się gównem obrzucać nie chce, bo to że cie obraże drugi
  • Odpowiedz
Po trzecie potrafisz JEDYNIE rzucać inwektywami zza klawiatury,


@Etreum: no nie wiem, wystarczy rzut oka na twoje wpisy i staje się jasne, że sam niczym innym się nie zajmujesz, jak właśnie tym co wytykasz innym
  • Odpowiedz
@Eviixoxoxo nie trzeba wiedzieć wszystkiego.
Zgadza się, również obrażam ludzi na wykopie, w internecie, na żywo i w innych konfiguracjach. Prowadzę dyskusję bardziej i mniej merytoryczne - ale zwykle w jakimś celu i nie jest nim obrażanie per se, chociaż może i zdarzyło się i to - kto to wie (poszukaj bo chyba kręcą Cię takie klimaty)

Nie robię rachunku sumienia dzień w dzień.
Jeśli jeszcze chcesz coś wyciągać to Ci
  • Odpowiedz
@Etreum

zgłosiłeś wpis


Eeeee wziąłeś leki dzisiaj? Jaki wpis? Jakie zgłoszenie? Przecież wszystko wisi a komentarze nie są usunięte ;) ja też niczego nie zgłaszałem
  • Odpowiedz
@Notes haha nawet do tego się nie przyznasz :D? Kurdebele ale z ciebie gość.

Piszę Ci po raz trzeci, że też nie napisałem o wszystkich, że nie ma sensu uogólniać ale skoro mamy tutaj przewagę ludzi którzy twierdzą że takie przypadki dzieją się często, to nie możesz zaprzeczyć że mamy doczynienia z próbką statystyczną czy prościej grupą osób z przekroju społeczeństwa, które udziela się na portalu wykop - tak czy nie?
  • Odpowiedz
jeśli ma na głowie kredyt na parę milionów i brak przychodów, to pewnie nie stać, ale co Cię to, w ogóle, obchodzi?


@Ranger: znajdź mi stomatologa z prywatną praktyką, dla którego inwestycja 1000-1500zł w biznes, na którego działanie, jak słusznie zauważyłeś, jest wzięty kredyt na kilka baniek, to problem nie do przeskoczenia. Wymień jednego z imienia i nazwiska.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Jak Ci się auto z----e, napisz post czy jakiś jeleń ci to naprawi za darmo. Ta złodziejska mafia stomatologiczna skubie Polaków od dziesięcioleci, bo dentysta NFZ jest c-----y i to jest ok? Niech s-------a i łapie się za łopatę i mopa skąpa baba. Elo.
  • Odpowiedz
@sickboy chłopie, oni nie piszą randomowo tylko po powodzi, prowadzą interes to nie mają dostać pomocy? A jak ktoś ma gospodarstwo, gdzie też prowadzi interes to już tak? Nikogo nie zmusza do pomocy, a po prostu prosi jeżeli ktoś ma chwilę to może pomóc. Kogo ma nająć do sprzątania jak całe miasto zalało? K---a czemu na tym wykopie jest tyle żółci i nienawiści
  • Odpowiedz