Wpis z mikrobloga

Ludzie pytają mnie, Gacrux, co się stało, że przestałeś postować na portalu ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl? Czyżbyś sprzedał wszystkie swoje akcje firmy $GME notowanej na NYSE po czym udał się w bieszczady? Ja odpowiadam im, że nie, to nie był powód dla którego przestałem postować na portalu ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl. Mówię im wtedy jaki jest naprawdę, a naprawdę jest tak, że zestarzałem się potężnie i posty które niegdyś generowały na twarzy mej uśmiech, zaczęły wywoływać grymas niesmaku i ogólnego braku aprobaty, tzw: krindżówę jeśli wolicie. Zatem kierując się zdrowiem swoim psychicznym zrobiłem krok w kierunku uniezależnienia się od treści prezentowanych na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Wyszło mi to na zdrowie. Frustracji mam w sobie mniej i przestałem uważać każdego człowieka za debila.
Jeśli natomiast chodzi o akcje $GME to oczywiste, że hasło: Lambo albo zasiłek dla bezrobotnych, wciąż ma zastosowanie. Nie sprzedam za $10, nie sprzedam za $100.
Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze i że pomimo zapakowania się po same kule, nie znaleźliście się w sytuacji gdzie zmuszeni byliście część portfela upłynnić by pokryć swoje bieżące potrzeby. Ja się znalazłem nie raz. Sam nie wiem jak to się stało, że wciąż mam początkowe 100% portfela.

Nie planuję wracać na wykop full time już nigdy bowiem to miejsce nie rezonuje ze mną tak jak wcześniej. Nie usuwam konta bo w sumie wystarczy tu nie wchodzić. Dzisiaj po prostu mam inne potrzeby. Aha, też byłem u lekarza i okazało się, że mam adhd - to by tłumaczyło dlaczego tak lubiłem wykop. Treść -> od razu info zwrotne z komentarzy i wszystko w na tyle szybkim tempie, że nie zdążyło mnie to znudzić. Jednak im bardziej sie starzałem tym bardziej poruszana tu tematyka przestawała mnie interesować bo nijak pomagała mi być w zgodzie ze sobą - treści coraz głupsze.
I'm just tired of being based, of never being cringe. Of always dunkin on pseuds with my huge fucking brain.

Obiecałem po squircie imprezę z karłami i ona się oczywiście odbędzie. Tego słowa dotrzymam choćbym miał zdechnąć. Odbędzie się i będzie to najlepsza wasza impreza w życiu. 100% money-back guarantee.

Chciałbym też podzielić się musikiem, zatem w zależności od nastroju:
Nostalgia motzno: https://youtu.be/VtqPmx7CXe
Happy nostalgia motzno: https://youtu.be/mnsqi3lQNbY - dla mnie to jest synonim radosnego utworu.

Na pic related też ukazuję przyczyny obecnego stanu rzeczy.
Cieszę się, że mogę z wami być częścią tego co dzieje się z GME.

Catch you on the flip side.
#gme
Gacrux - Ludzie pytają mnie, Gacrux, co się stało, że przestałeś postować na portalu ...

źródło: 20240923_204558

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach