Wpis z mikrobloga

@mickpl tak się zaangażowałeś w tropienie przekrętu, że wszystko wskazuje na coś grubego.
czy politycy spotkają się z deweloperami, czy nie.
jak Macierewicz na tropie zamachu ;)
  • Odpowiedz
@mickpl widzą że zrobiło sie za głośno wokół bk0 więc dają akcje rozbudowy dla powodzian, gdzie pewnie devy znów duża część jakoś ugryzą i w przyszłym roku wszyscy wrócą do tematu
  • Odpowiedz
Wipler i Buda wycofują się z udziału w imprezie PZFD po tym jak wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD


@mickpl: To się nazywa mitomania.
  • Odpowiedz
xD z cyklu mądre słowa, których nie rozumiesz xD

Mitomania (pseudologia, kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka) to zaburzenie psychiczne objawiające się patologiczną skłonnością do opowiadania nieprawdziwych lub wyolbrzymionych historii na swój temat.

Wipler i Buda wycofują się z udziału w imprezie PZFD po tym jak wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD


@Kismeth: Jeszcze masz coś mądrego do powiedzenia ?
  • Odpowiedz
@GOHAN: przecież 90% polskiego "mainstreamu" medialnego ciągnie informacje z wykopu więc mnie to nie dziwi że taki buda zapobiegawczo to zrobił zanim ktoś rozdmuchał bardziej temat
  • Odpowiedz
@GOHAN

>Wipler i Buda wycofują się z udziału w imprezie PZFD po tym jak wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD


@mickpl: To się nazywa mitomania.


Bardziej ci chodziło o megalomanię
  • Odpowiedz
Jeszcze masz coś mądrego do powiedzenia ?


@GOHAN: tak mam. Nie ma to nic wspólnego z mitomanią. Słowo, którego szukałeś to megalomania xD
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl Wipler to stary lobbysta, jak nie był oficjalnie w polityce to działał jako lobbysta, chyba na rzecz firm produkujących fajki (oczywiście za granicą) nie raz go też widziałem w firmowej restauracji w budynku jednej ze z bogatszych spółek skarbu państwa. Nie wierzę c-----i
  • Odpowiedz
To się nazywa mitomania.


@GOHAN: urojenia ksobne lub wielkościowe
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Urojenia_ksobne

wielkościowe (megalomania) – przekonanie o szczególnej ważności własnej osoby, np. chory uważa, że sam jest/był wielką osobistością, lub też, że jest nikomu nieznanym doradcą, przyjacielem lub kimś specjalnym dla jakiejś ważnej osoby (prezydenta, króla itp). Urojenia niekoniecznie muszą się tyczyć osoby, która je wypowiada. Mogą one odnosić się do rzekomego dalekiego przodka chorego, który sam był bardzo sławny lub był
  • Odpowiedz
To się nazywa mitomania.


@GOHAN: Napisał "po tym jak wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD", a nie "dlatego, że wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD", a jak wszędzie widzisz mitomanów, to wiesz co to oznacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Napisał "po tym jak wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD", a nie "dlatego, że wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD", a jak wszędzie widzisz mitomanów, to wiesz co to oznacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@23kulpamens:
GOHAN - >Napisał "po tym jak wczoraj wrzuciłem ten śmieszny obrazek XD", a nie "dlate...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz