Wpis z mikrobloga

Wystawianie szpargałów podziecięcych - ciuchy, buty, zabawki, butelki, wanienki i inne takie - olx czy vinted czy co jest teraz modne?

Wrzuciłam 2 rzeczy na olx i od razu na każde ogłoszenie jakiś scam w wiadomościach poleciał...

#olx #vinted #dzieci #sprzedam #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moll: a Allegro Lokalnie? Jak tylko wystawiam cokolwiek na olx to zawsze trzeba rozładować kolejkę “daj bo potrzebujem” albo “spuści coś pani”.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Veela: tak to w ogóle padaka, jak wrzuciłam tak wisi xD
na olx właśnie nie mam kolejki potrzebujących nawet, tylko te boty
  • Odpowiedz
@moll wystawiam na obu platformach. Na olx częściej udaje się coś sprzedać, na vinted za to lepsza jakość komunikacji (nie wiem, mam wrażenie, że średnio bystrzejsi ludzie tam siedzą xd) i nie chcą na dzień dobry żeby im spuszczać połowę z ceny.
  • Odpowiedz
@moll: ja preferuje vinted ale z takich „gorszych rzeczy” robię paczki i wystawiam na olx za sumy 1-10 zł byle nie trafić w kategorie oddam za darmo bo wtedy jest ogień na linii xD jak ktoś przychodzi to i tak daje za free
  • Odpowiedz
@moll: Zdecydowanie Vinted - jeśli mieszkasz w większym mieście to jeszcze lokalna grupa FB powinna być od drobnej sprzedaży. U mnie żona z niesprzedanych rzeczy robi różne wielopaki i ogłasza się na FB z odbiorem osobistym.
  • Odpowiedz
@moll może dawaj ogłoszenia beż nr telefonu? Ja mam z 50 ogłoszeń i już nie piszą żadne boty, może mają jakiś algorytm i piszą tylko do nowych kont lub takich gdzie jest mało ogłoszeń czyli potencjalnie kiepsko znającego serwis.
  • Odpowiedz