Wpis z mikrobloga

Pogadałem z panem GPT i tez zdiagnozował u mnie koło s----------a, ale nazwał to ładniej. Co ciekawe podał mi rzeczy o których wcześniej nigdy nie pomyślałem , a mianowicie żeby zapisać sobie uczucia jakie są we mnie kiedy unikam nauki i potem je analizować . Kazał mi zamieścić post poniższy .
Dał mi tez kilka technik które pomga mi poprawić system gratyfikacji, ale będzie ciężko :/ bo jest on kompletnie r-------y. Dziś za niezrobienie niczego nagrodzilem sie kolka i czipsikami :/
Ehh :/ its over dla chłopa

---

Post:

Hej wszystkim! Chcę się zmotywować do nauki i postanowiłem zrobić coś nietypowego. Jeśli nie powtórzę czterech rozdziałów do końca tygodnia, dam 20 zł osobie, która da plusa ( losowanie jutro późnym wieczorem) +kupon na pyszne 15/45-50

Chcę, aby to było dla mnie wyzwanie i jednocześnie zachęta do działania. Jeśli macie podobne doświadczenia z prokrastynacją, dajcie znać, jak sobie z tym radzicie
- - -
#przegryw
ChlopoRobotnik2137 - Pogadałem z panem GPT i tez zdiagnozował u mnie koło s----------...

źródło: image_picker_9F8AA6BD-5294-4946-AAC3-667F286677A3-299-0000000F27FCDBE6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChlopoRobotnik2137: z jednej strony dał bym Ci plusa ale nie lubie z ludzi zdzierać ich pieniędzy, z drugiej dzieki GPT zaoszczędziłeś na wizycie u psychologa a z trzeciej jakbyś pozbył się tych 20 zloty to byś nie obżerał się chipsami i colą które działają ma umysł podobnie jak n-------i co na pewno nie pomaga z Twoim "problemem". Powodzenia w kreowaniu i dojściu do celu
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 @Bananek2
Tu masz
To, co opisujesz, jest klasycznym cyklem frustracji, który pojawia się, gdy stawiasz sobie cele, ale nie realizujesz ich, a następnie obiecujesz sobie poprawę, tylko po to, by znowu wpaść w te same schematy. W terapii taki cykl nazywa się błędnym kołem prokrastynacji, a to, co odczuwasz, wzmacnia uczucie bezsilności.

Oto kilka kroków, które mogłyby pomóc przerwać ten
  • Odpowiedz