Wpis z mikrobloga

  • 39
@kornel-mir: w sumie pamiętam jakiś filmik z tamtych rejonów o sondzie ulicznej czy facet ma bić kobietę i tam każdy nawet kobiety mówiły, że prawdziwy mężczyzna zawsze musi liścia wysprzęglić babie jak się nie słucha chłopa xd
  • Odpowiedz
@dekogangster: w Polsce na wsi swego czasu też byś coś podobnego usłyszał (jakieś 70 lat temu np.). Wcześniej żony często były traktowane jak dzieci. Więc Twój kochany dziadziuś był z pokolenia, gdzie lanie małżonki nie było czymś niezwykłym.

Tak samo w Maroko w większych miastach w klasie średniej ludzie mogą żyć zupełnie jak Europejczycy, jeśli chodzi o prawa kobiet. Maroko jest zresztą jednym z bardziej liberalnych państw muzułmańskich i to zjawisko postępuje.

Zresztą, trochę po świecie jeżdżę, spotykałem ludzi z państw arabskich, oczywiście nieco zamożniejszych (na poziomie polskiej klasy średniej) i zdarzało się, że to kobieta dominowała w związku a nawet dopuszczała się agresji względem męża ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno kobieta która krzyczy na męża i rzuca w niego rzeczami i jego telefonem dostaje wychowawcze liście, na
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: po prostu często kobiety 30 plus ( jak niestety ja) czy zakompleksione są raczej ignorowane przez fajnych białych facetów a zarzucane atencją przez kolorowych. Ja za bardzo się szanuje ale muszę potwierdzić że większość piszących na portalach i wypisujący piany na moją cześć to kolorowi.
  • Odpowiedz
@dekogangster: Czyli to wcale nie było tak, że nawet chłopaki od Friza którzy pojechali do Afryki multiplą tłumaczyli, że nie mogli wchodzić za bardzo z kobietami w jakieś fizyczne interakcje żeby się mężczyźni krzywo na ulicy nie patrzyli w Maroku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą dziewczyny śliczne były.
Cztero0404 - @dekogangster: Czyli to wcale nie było tak, że nawet chłopaki od Friza k...
  • Odpowiedz